Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 17. bölüm fragmanı yayınlandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 16, 2023 Yorum Yok

Oktay Kaynarca ve Haysiyet Tan’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 17. kısım fragmanı yayınlandı. Cezayir’le uğraşan Tatavlalı onun mahremine girip bütün sırlarına erişmeye çalışır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni kısmında neler olacağı merak ediliyor? İşte aksiyon dolu sahneleriyle Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 17. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Daha Evvel Kurtlar Vadisi’nde ve nihayet olarak EDHO’da unutulmaz performans sergileyen Oktay Kaynarca, efsane bir projesi Ben Bu Cihana Sığmazam ile izleyici her hafta ekranları başına kilitliyor. Her kısmıyla heyecan uyandıran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 17. kısım fragmanı yayınlandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam, 17. kısımla 17 Ocak Salı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyenlerle buluşacak.

ben bu cihana sığmazam dizisi toplumsal medyada Doruk oldu

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN 17. KISIM FRAGMANI

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN 16. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Cezayir, Tatavlalı’nın kan dökmesine Karşın Tatavlalı’ya bir teklifle sarfiyat ve onunla Sulh sağlamanın yolunu bulmaya çalışır. Cezayir’in etrafı bu teklife sıcak bakmaz. Tatavlalı, Cezayir’den gelen teklifi kendi lehine çevirir ve gizlice Cezayir’in mahremine sızarak onun sırlarını ele geçirmeye çalışır.

Leyla ve Firuze fotoğraf galerisinde karşılaşınca ortam gerilir. Leyla, Firuze’yi Gülendam’ın kuşkuları üzerinden suçlarken Firuze, Leyla’yı hiç beklemediği bir yerden vurur. Firuze, Leyla’nın kuşkularını ailesinden birinin üzerine çeker. Leyla’nın aklına giren bu kuşkuyu Cezayir temizlemeye çalışır.

Jean Luc, Firuze’ye gerçekleri itiraf etmesi için nihayet bir Talih verse de daima peşindedir. Firuze, masumiyetini kanıtlamaya çalışır ve bütün tehlikeleri göze alarak Jean Luc’un yaşadığı yere masraf. Cezayir, Firuze’nin yeğeniyle buluşacağını haber alınca Çabucak yola koyulur. Çünkü Firuze ve Jean Luc ortasında hesap edilemeyen durumlar her Lahza olabilir.

Tatavlalı, Cezayir’in sırlarını elde edebilecek mi? Leyla, Firuze’nin tezleri karşısında nasıl bir hal alacak? Cezayir, Jean Luc ve Firuze ortasındaki çatışmayı engelleyebilecek mi?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu takımında:

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Müşteri (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Cenk (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl metot (Canberk), tepe Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim), Işıl Yücesoy (Gülendam) üzere başarılı isimler yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yönetmen koltuğunda Haysiyet Tan’ın oturduğu, senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş’ın kaleme aldığı ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin konusu şöyle:

Köklü bir aileden gelen Cezayir Türk (Oktay Kaynarca), devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, Yurt dışında devam eden operasyonlarda geçirdiği bir yaralanma sonucu hekim Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. 

Firuze’ye aşık olup tekrar bir aile kuran Cezayir, bir müddet sonra deşifre olur ve tekrardan İstanbul’a dönmek zorunda kalır.

Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise farklı bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir