saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bayern Münih’in yıldızı Manuel Neuer kanser nedeniyle üç ameliyat geçirdi!

Bayern Münih’in yıldızı Manuel Neuer kanser nedeniyle üç ameliyat geçirdi!

admin admin -
33 0


Bayern Münih yıldız kalecisi Manuel Neuer, hayranlarını üzen haberi açıkladı. Cilt kanserine yakalandığını ve bu nedenle üç Sefer ameliyat geçirdiğini söyledi.

Dünya futbolunun efsane isimleri ortasında yer alan Bayern Münih kalecisi Manuel Neuer, ekim ayından bu yana geçirdiği omuz sakatlığı nedeniyle alanlarda yer almıyordu. 36 yaşındaki Alman sportmen, daha Evvel Cilt kanseri tedavisi gördüğünü ve ameliyat olması gerektiğini söyledi.

Manuel, 2021 de Bayern Münih

“ÜÇ Defa AMELİYAT OLMAM GEREKTİ”

Neuer, Cilt markasını tanıttığı bir görüntüyü Instagram’dan paylaşması üzerine eski üst seviye tenisçi Angelique Kerber ile yeni bir Cilt bakım markası oluşturuyor. Bu yatırımının piyasaya çıkarmasının asıl sebebinin Cilt kanseri olduğunu açıkladı. Görüntüde ise şu cümlelere yer verdi:  ‘İkimizin de Cilt hastalıkları geçmişi var. Benim durumumda, yüzümde üç ameliyat gerektiren Cilt kanseri. Güneş kremi Laf konusu olduğunda, bu nedenle azamî muhafazaya dikkat ettik.” dedi.

Manuel Neuer, yüzünde Cilt kanseri olduğunu ve üç Defa ameliyat olması gerektiğini açıkladı.

GÜNEŞ KREMİ YATIRIMINA ADIM ATTI

 “Dolayısıyla, bizi Daimi koruyan ve neredeyse hiçbir şeyi yakmayan bir güneş koruyucumuz olduğundan eminiz. Sürekli dışarıda idman yaptığımız ve boş vaktimizi tabiatta geçirmeyi sevdiğimiz için, Çağdaş güneş müdafaa filtreleri ve 50+ güneş müdafaa faktörü ile başlamak bizim için Fazla değerli.” kelamlarına yer verdi.

 

Manuel Neuer, Alman tenis yıldızı Angelique Kerber ile güneş kremi çıkarıyor

34 yaşındaki Kerber, üç Defa Grand Slam şampiyonu ve eski Wimbledon şampiyonu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alişan ve Buse Varol’dan keyifli paylaşım!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir