Engin Günaydın’dan itiraf: Reddettiğim için pişmanım

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 03, 2022 Yorum Yok


Avrupa Yakası’ndaki Burhan Altıntop rolüyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Engin Günaydın, kendisine gelen birçok rolü reddettiğini ve bundan Dolayı pişmanlık duyduğunu açıkladı.

2005-2009 yılları ortasında yayınlandığı periyoda damgasını vuran ‘Avrupa Yakası’nda’ ‘Burhan Altıntop’ rolüyle yer Meydan “Engin Günaydın” şöhret basamaklarına tırmanmayı başaran isimlerden oldu. O Devre ile ilgili açıklamalarda bulunan Günaydın, o yıllarda kendisine birçok rol teklifi geldiğini Ancak bu rolleri reddettiğini ve bundan Dolayı pişmanlık yaşadığını itiraf etti.

Engin Günaydın

ENGİN GÜNAYDIN: “PARAYI SEVMEYE BAŞLADIM”

“Ben yaşlandıkça parayı Fazla sevmeye başladım.” diyen oyuncu, katıldığı bir programda “Eskiden hiç o denli hislerim yoktu. Sahiden hiç sevmezdim. Ben Fazla yeterli paralar kazanabilirdim.” “Orada ukalaca hareketler yapıp o paraları reddetmek artık Fazla canımı yakıyor” açıklamalarını yaparak kendisiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. En Aka pişmanlığının kendisine gelen rolleri kabul etmemesi olduğunu söyleyen oyuncu şimdilerde bin pişman.

Engin Günaydın

15 MİLYON TL PAHASINDA VİLLA!

İzmir Foça’da 15 milyon TL değerinde bir villası bulunan oyuncu, yıllar öncesinde aldığı villasının yanındaki mülkü de satın alarak ikisini birleştirdi ve bahçesine sonsuzluk havuzu yaptırdı. Bu haberi toplumsal medya hesabından “kaç yıldır çalışıyordu en sonunda bitti.. tebrikler #cembayoglu” açıklamasıyla duyuran Günaydın yılın Aka kısmını burada geçiriyor.

Engin Günaydın paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan ve Buse Varol’dan keyifli paylaşım!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir