Derya Tuna’nın en Istırap günü! İbrahim Tatlıses’le sarılıp hüngür hüngür ağladılar

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 03, 2022 Yorum Yok


1983 yılında “Günah” sinemasının çekildiği devirde İbrahim Tatlıses’le tanışan ve bu birliktelikten İdo isminde bir oğlu olan Derya Tuna, annesini kaybetti. Istırap haberle yıkılan Tuna’yı bir Lahza olsun yalnız bırakmayan İbrahim Tatlıses “Derya Hanım bana 30 yılını verdi. Onun annesi benim annemdir” halinde konuştu.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses‘in eski eşi Derya Tuna, annesi Ayşe Tuna‘nın vefatıyla yıkıldı.

Önceki gün toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla Tasa haberi duyuran Tuna, “Melek annem hakkın rahmetine kavuştu. Dualarınızı Noksan etmeyin…” ifadelerini kullandı.

Derya Tuna toplumsal medya paylaşımı

“MUTLULUK ÇIĞLIKLARINI HİÇ UNUTMAM”

İdo Tatlıses de annesinin paylaşımının akabinde eşi Yasemin Şevkatli ve anneannesi ile çekildiği bir kareyi Instagram hesabından yayınlayarak “Bugün Ayişe’mi (anneannem) toprağa verdik. İlah bütün ölmüşlerimizin yerini cennet eyler inşallah. Beni gördüğündeki karşılayışı ve Sevinç çığlıklarını hiç unutmam. Şüphesiz herkes gidecek, öteki tarafta beni o sevinçle karşılaman dileğiyle…” formunda Yürek sızlatan bir not düştü. 

İdo Tatlıses toplumsal medya paylaşımı

Annesinin acısıyla kuvvetli durmakta zorlanan Derya Tuna, cenaze sırasında gözyaşlarına Yargıç olamadı. Bu Tasa günde Tuna’ya en Aka dayanak ise eski eşi İbrahim Tatlıses‘ten geldi.

Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses

“DERYA HANIM BANA 30 YILINI VERDİ”

Eski hayat arkadaşını yalnız bırakmayan Tatlıses ve Tuna birbirlerine sarılarak dakikalarca ağladılar. Derya Tuna’nın acısını paylaşan Tatlıses, şöyle konuştu:

“Derya Hanım bana 30 yılını verdi. Onun annesi benim annemdir. Rahmetliyi Fazla severdim. Yeri cennet olsun. Derya Hanımı hiç bir Vakit yalnız bırakmadım. Hiçbir çocuğumun annesini de yalnız bırakmam. Onun için buradayım. Derya Tuna yalnız değil. çok üzüldük. Telefonla aradım konuşamadık. Derya hanım Fazla üzgün. Annesine bebek üzere bakıyordu”

İbrahim Tatlıses Derya Tunayı yalnız bırakmadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir