Bahar Kapıda bu hafta Sinop’a konuk oluyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 05, 2023 Yorum Yok

Farklı kentlerin farklı kültürlerini yörelerini ve geleneklerini deneyimleyen Bahar Kapıda yeni yayın saati 21:15’te ekranlara gelmeye devam ediyor. Bahar Gelir’in sunumuyla ekranlara gelen Bahar Kapıda takımı bu pazar Sinop’ta ağırlanıyor.

Kanal 7’nin sevilen programı Bahar Kapıda her hafta bizleri farklı kültürlerle buluşturmaya devam ediyor. Bahar Gelir’in renkli ve eğlenceli sunumuyla Bahar Kapıda grubu bu hafta Sinop’a konuk oluyor.

Sabah erken saatlerinde Sinop’a adım atan Bahar Kapıda grubu, birinci olarak balıkçı gırgır gemisine gitmek için taşıyıcı balıkçı teknesiyle kısa bir seyahate çıktı. Kaptanlar, reisler ve balıkçılarla hayatın zorluğu üzerine konuşurken metrelerce büyüklükteki ağı denize savurdular.

Daha sonra başarılı sunucu Bahar Gelir, Sinop’ta Biricik kalan yorgancıyı ekranlara taşıdı.

Bahar Kapıda bu pazar Sinaopta

BAHAR GELİR 108 YAŞINDAKİ TEYZEDEN AZAR YEDİ!

Bahar Kapıda takımı Sinop’un en yaşlılardan 1914 doğumlu olan bir teyzenin elini öpmeye gitti. Lakin Gelir, İhtiyar teyzenin tatlı azarıyla karşılaşınca neye uğradığını şaşırdı. Akabinde Ünlü sunucu Sinop’ta tabiat müdafaa ve ulusal parklarda bakıma muhtaç hayvanları ziyaret ederek burası hakkında bilgileri ekran başındakilerle de paylaştı.

Bahar Gelir

Programın sonlarına gerçek Sinop’un en yeterli esnaf ve ahisi keten dokuma ustasının deneyimlerinden faydalanan Gelir, ustanın Amel bilgisi ve ahlakıyla ilgili ayrıntıları da ekrana sundu.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ ile cumartesi ve pazar 21:15’te Kanal 7’de… 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir