Nükhet Duru’dan şaşırtan itiraf! “Bir kuruş para tutamam”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 05, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Nükhet Duru konuk olduğu programda kendisiyle ilgili şaşırtan itiraflarda bulundu. Duru, Duru, “Bir kuruş Nakit tutamam, tutamıyorum. Vermeyi Fazla seviyorum. Zira verdikçe yolluyor Allah” diyerek herkesi duygulandırdı.

Geçtiğimiz aylarda tayt çıkışıyla gündem olan Ünlü İsim Nikhet Duru, Hülya Koçyiğit’in TRT 2’de yayınlanan ‘Film Üzere Hayatlar’ programına konuk oldu. Duru, kendisiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“BİR KURUŞ Nakit TUTUMAM, VERMEYİ çok SEVİYORUM”

Hülya Koçyiğite içini açan Ünlü isim “Kalp kırmadan insan olmaya çalışarak şu hayatı yaşamak kıymetli. Zira asıl emek burada. Bir dakikada çemkirmek, bir dakikada birisini perişan etmek, iki cümleyle kalp kırmak Fazla Mümkün lakin Fazla sonlu olsan da Fazla kızgın olsan da Fazla yorgun olsan da onun altından kalkmaya çalışmak, insan olmanın temeli ve bu benim için Fazla kıymetli. Ne şöhret, ne kazanç… Zati bir kuruş Nakit tutamam, tutamıyorum. Vermeyi Fazla seviyorum. Zira verdikçe yolluyor Allah. Buna Fazla inanıyorum ancak Tüm bunların içinde hani bugün sokağa çıktığımda bu ektiğimi biçtiğimi görüyorum. Bundan Fazla memnunum, Fazla doyuyorum, daha da fazlasını beklerim” sözlerini kullandı.

“KENDİME HAYRAN OLMA KAYGIM VAR”

Aldığı mükafatları diğerlerine dağıttığını söyleyen ehil sanatçı: “Böyle garip durumlarım var. Kendime hayran olma korkusu Mevcut bende. Şayet bu yaptıklarımı beğenir de onun rüzgârında kendim salınırsam bir daha hiç ilerleyemem. Bu yüzden de önemsememeye çalışıyorum. örneğin dün yaptığım işi bugün hatırlamıyorum bile. Beş sene sonra hatırlarım.” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İbrahim Tatlıses Ceylan’ı dinlerken gözyaşlarına boğuldu! O anlara toplumsal medyada yorum yağdı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir