Anta Toros, Gülriz Sururi’nin vasiyetini açıkladı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 06, 2022 Yorum Yok


TRT2’de Hülya Koçyiğit’in sunumuyla ‘Film Üzere Hayatlar’ programının geçtiğimiz günlerdeki konuğu, Anta Toros oldu. Gülriz Sururi’nin kendisine söylediği vasiyeti açıkladı.

Tiyatro ve sinema oyuncusu Anta Toros ‘Film Üzere Hayatlar’ programının konuğu oldu. Programda 31 Aralık 2018 tarihinde hayata gözlerini yuman Gülriz Sururi hakkında konuştu. 74 yaşındaki Toros, “Bana bir vasiyeti olmuştu” diyerek Sururi’nin kendisi ile konuştuğu mevzuyu aktardı.

TRT2

“BİR İKİ GÜZEL Ira OYNADIM”

Oyunculuk hayatı boyunca Üzücü karakterleri canlandırdığını söyleyen Anta Toros, “Yanılmıyorsam bir iki Tane âlâ Ira oynadım. Tiyatroda daha olağan beşerler oynadım fakat sıra ve sinemada daha sivri karakterleri canlandırdım. Sanırım fizik, Çehre yapısından Dolayı oldu. Sözümde sertlik Mevcut benim, ben bu biçimde düşünüyorum. Ya da alışkanlıkla akla geldim sanırım. ‘Bu rolü kim oynar?’ dediklerinde akıllarına geldim tahminen de. Tüm rollerimi sevdim. Düzgün olsun Kötü olsun, o kadar severek oynadım ki. Hiç Fark yapamam. Bir karaktere hayat kazandırıp, canlandırmak Fazla hoşuma gidiyor” dedi.

Gülriz sururi vasiyeti anta toros

“SİNEMADA KEŞKE DAHA Çok SİNEMADA OYNASAYDIM”

Çalışma hayatını sevdiğini dillendiren sanatçı, “Genç, orta yaş, İhtiyar hiç ayrım etmiyor. İşimi Fazla seviyorum. ‘Sinemada keşke daha Çok sinemada oynasaydım’ diyorum. Sinemayı da Fazla seviyorum. Sinemanın keyfi başka, tiyatronun keyfi ayrı” dedi.

Anta toros

GÜLRİZ SURURİ’NİN VASİYETİ

Oyuncu Gülriz Sururi ile Bir arada uzun mühletler çalışma imkanı olan sanatçı, “Beni hem seviyordu, hem rahat oynuyordu benimle. Öne geçmeye çalışmam, bende o denli bir huy yoktu. Bana bir vasiyeti olmuştu. Fizik olarak da tahminen biraz andırıyor muydum, bilmiyorum. Bana ‘Filmimi yapacak olurlarsa sen oyna’ dedi. O denli bir şey yapılmadı aslında. O kadar uzun yaşadı ki sinema yapmaya gerek kalmadan benyaşlandım. Artık onu oynayacak oyuncu daha genç olmalı bence” formunda konuştu.

Anta toros gülriz sururi vasiyeti açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nilay Toprak’ın otomobilini parçaladılar! Trafik magandalarının o imgeleri…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir