saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Mustafa Sandal gözlerine inanamadı! Akın edilen o konsere…

Mustafa Sandal gözlerine inanamadı! Akın edilen o konsere…

admin admin -
32 0


Şanlıurfa’nın Harran ilçesindeki Harran Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen “Harran Pamuk Sanat ve Müzik Şenliğine binlerce müziksever katıldı. Mustafa Sandal’ında gözlerine inanamadığı konsere 120 bin şahıs akın etti.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesindeki Harran Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen “Harran Pamuk Sanat ve Müzik Festivali” gösterişli bir atmosfere tanıklık etti.  “Mr. Dosso Dossi” kimliği ile anılan Amel insanı Hikmet Eraslan‘ın organize ettiği ve Mustafa Sandal Soner Sarıkabadayı, Kadir, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş gibi müzik topluluğundan insanların yer aldı.

“Harran Pamuk Sanat ve Müzik Festivali”

HARRAN’DA BİRİNCİ Defa KONSER VERDİ

Harran’da birinci Sefer konser veren Soner Sarıkabadayı “Sizlerin karşınızda müzik söylemek benim için olabilecek en Aka Erdem mertebesidir” tabirini kullandı.

Soner Sarıkabadayı

Festivalin sonlarına gerçek yer Meydan Mustafa Sandal ise “40 Yıl Hayal etsem, düşünsem Harran’da bu türlü bir Faaliyet olacağı aklıma gelmezdi. Dosso Dossi Holding’e bu akşamla hayalleri gerçeğe çevirdiği için Ebedi teşekkür ediyorum. Ben buraları 20 Yıl Evvel geldim. Artık o günden bugüne konserde bir Vakit tüneli yapacağız”diye konuştu.

Mustafa Sandal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nilay Toprak’ın otomobilini parçaladılar! Trafik magandalarının o imgeleri…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir