Uğur Işılak’a İngiltere’den Aka ayıp! ehil sanatkarın konserini iptal etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 06, 2022 Yorum Yok


Sanatçı Uğur Işılak’ın bugün İngiltere’de vereceği konser ‘güvenlik gerekçesiyle’ iptal edildi. Işılak, konsere bir gün kala alınan bu karara ateş püskürdü. Toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunan ehil sanatçı, “İptalin bir gün kala beyan edilmesi de art niyetin farklı bir tezahürüdür” dedi.

Sanatçı Uğur Işılak’ın bugün İngiltere’deki hayranlarıyla buluşacağı konser “güvenlik gerekçesi”yle iptal edildi. ehil sanatçı verilen karar sonrası İngiltere yetkililerine reaksiyon gösterdi.

Türkiye’nin birçok alandaki gelişimini ve dünya çapında başarılara imza atmasını hazmedemeyen batılı ülkelerden İngiltere, Türkiye’ye ve Türk milletine olan sevdasıyla bilinen ehil sanatçı Işılak’ın konserinin iptal etmesi vatandaşların da reaksiyonunu çekti.

Uğur Işılak

“ART NİYETİN FARKLI TEZAHÜRÜ”

Konuya dair evvelki gün toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Işılak, “İngiliz yetkilileri tarafından iptal edilmiştir. Her keresinde, iptalin 1 gün kala beyan edilmesi de art niyetin farklı bir tezahürüdür. Bu antidemokratik kararı kınıyor, vatandaşlarımızdan özür diliyorum” tabirlerini kullandı.

“BİZİM İÇİN BÜYÜK Düş KIRIKLIĞI”

Avrupa Birliği Türkiye Demokratları Birliği’nden de konserin iptaline ait İzah yapıldı.

Yapılan açıklamada şu tabirlere yer evrildi;

“06.11.2022 Pazar günü Londra’da organize etmeyi planladığımız Uğur Işılak ile “Bir çalgı Bir Söz“ programımız maalesef otel idaresi tarafından Emniyet münasebet gösterilerek iptal edilmiştir.

İngiltere’de Türk toplumunun birlik ve beraberliğinin inşaası için yapmış olduğumuz bu programın iptal olması bizim için bir Düş kırıklığıdır. Önümüzdeki süreç içerisinde bu programı tekrar yapmak için elimizden gelen Tüm uğraşı göstereceğiz.

Maalesef İngiltere’de Türk toplumunun program yapabileceği bir yerinin olmaması ve derneklerimizin bundan faydalanamaması Fazla Aka bir Aleni olarak tekrar önümüze geliyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ünlü Fransız model İslamiyet’i seçti! “Hayatımın en Özel anları”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir