Ziynet Sali Isias oteline isyan etti! 25 öğrencinin öldüğü…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 21, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen zelzeleden sonra hafızalara kazınan zelzele olaylarından biride Adıyaman’daki Grand Isias Otel oldu. 65 kişinin hayatını kaybettiği otelde 4 veli, bir müdür yardımcısı kurtulabilmiş, 25 öğrencide hayatını kaybetmişti. Bu durum hakkında müzikçi Ziynet Sali ise öfkesini lisana getirdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki Gazimağusa Türk Maarif Koleji’nde okuyan voleybolcular, kaldıkları İsias Otel de zelzeleye yakalanmış ve hayatlarını kaybetmişti. Tuzla buz olan otel hakkında soruşturmalar devam ederken Kıbrıslı müzikçi Ziynet Sali’de bu durum hakkında ıstırap ve isyanını toplumsal medya hesabı üzerinden lisana getirdi.

Ziynet Sali

“HAYALLER ÇALANLARDAN YALNIZCA BİRİSİ”

Türkiye’nin güç günlerden geçtiği şu nihayet günlerde Ünlü isimlerde sarsıntılarla ilgili toplumsal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulunuyor. Kıbrıs doğumlu olan müzikçi Ziynet Sali ise Isias Otelin yıkılması ve hayatını kaybeden 25 Talebe hakkında kederini şu sözlerle lisana getirdi: İsias katilleri; bu sarsıntıda canımızı yakanlardan, gencecik umutları söndürenlerden, hayatları yarım bırakanlardan, hayalleri çalanlardan yalnızca birisi.”

Adıyaman sarsıntısı Isas otelde hayatını kaybedenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEOLER:

Hatay’da art arda meydana gelen sarsıntılar Aka panik oluşturdu! O anlar kameralara işte bu türlü yansıdı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir