Oyuncu Serhat Teoman “Oğlumu kurtardı” diyen depremzede için açıklama yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 21, 2023 Yorum Yok

Merkez üssü Kahramanmaraş olan zelzelelerin akabinde Türkiye Biricik Yürek oldu. zelzele bölgesine giderek yıkıntı çalışmalarına iç olan birçok Ünlü İsim olurken bir depremzede, oyuncu Serhat Teoman’ın oğlunu kurtardığını tez ederek Ünlü oyuncuya teşekkür etti. Teoman toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanlış anlaşılmayı düzeltti.

6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen, 10 vilayette aniden yıkımlara ve can kayıplarına Sebep olan zelzelelerin akabinde bütün Türkiye Biricik Yürek olup yaraları sarıyor. Felaketin birinci gününden itibaren mucizelere tanıklık ederken oyuncu Serhat Teoman bölgede gruplara ve depremzedelere dayanak olan Ünlü isimler ortasında yer aldı.

Enkaz altından çıkan bir genci hastaneye yetiştirdiği söylenen Teoman için bir depremzede anne, “Oğlumu yıkıntı altından çıkardı” diyerek Ünlü oyuncuya teşekkür etti. Bunun üzerine bir yanlış anlaşılma olduğunu belirten Teoman, hususa ait toplumsal medya hesabından İzah yaptı.

Serhat Teoman

“SANIRIM BİR BENZETME YAŞANDI”

Oyuncu Serhat Teoman yıkıntı çalışmaları ile ilgili kendisi ile ilgili yayılan yanlış bir bilgiye şu biçimde açıklık getirdi:

“Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Depremzede Gülümser Hanım oğlunu enkazdan benim kurtardığımı lisana getirmiş lakin sanırım bir benzetme yaşandı o güç anlarda. Kurtaran bireyden İlah razı olsun. Gülümser Hanım ve oğlu ile Bir arada bütün depremzedelere acil şifalar diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da art arda meydana gelen sarsıntılar Aka panik oluşturdu! O anlar kameralara işte bu türlü yansıdı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir