Yürek Çıkmazı 4. bölüm fragmanı yayınlandı! “Halil, sen de ettiğini bulacaksın!”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 21, 2022 Yorum Yok

TRT 1’in tezli projelerinden Yürek Çıkmazı, ehil oyuncu takımı ve çarpıcı kıssasıyla izleyicinin ağır ilgisini gördü. Yürek Çıkmazı’nın evvelki kısmında Cennet’in mektubunu okuyan Halil; Birsen ve Feride’den farklı, annesinin hayatı boyunca şiddete maruz kaldığını kabul etmişti. Pekala Yürek Çıkmazı’nın yeni kısmında izleyici hangi maceralar bekliyor? İşte Yürek Çıkmazı’nın 4. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve memnun Akusta’nın yer aldığı “Yürek Çıkmazı” dizisinin, susmuş bayanların sesi olması hedefleniyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan birinci kısmıyla kuvvetli oyuncu takımına sahip olan sıra merakları üzerine çekti. Her hafta Salı akşamı meskenlere konuk olacak olan Yürek Çıkmazı dizisinin 4. kısım fragmanı yayınlandı. Yürek Çıkmazı dizisinin 22 Kasım Salı günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak. Pekala Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var?

İşte Yürek Çıkmazı dizisinin 4. kısım fragmanı…

Yürek Çıkmazı dizisi

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 4. KISIM FRAGMANI

Yürek Çıkmazı dizisi 2. kısım fragmanı

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİNİN 3. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Arabasını darp edenin Cennet’in oğlu Halil Tekin olduğunu öğrenen Zeynep Aka bir şok yaşar. Halil için de durum farklı değildir. Caner’i beklerken karşısında Zeynep’i bulmuştur. Üstelik genç bayan annesinin avukatıdır. Cennet’in mektubunu okuyan Halil; Birsen ve Feride’den farklı, annesinin hayatı boyunca şiddete maruz kaldığını kabul eder. lakin bu da ona nazaran geç kalınmış bir atılımdır. Ve artık bunun kimseye bir yararı yoktur. Zeynep’e bu işin peşini bırakmasını söyler. Kendi de o denli yapacak, hayatına devam edecektir. Fakat ablasından öğrendiği yeni bir bilgi, Halil’in kendini sorgulamasına neden olur. Öte yandan çaresizce bir ipucu arayan Zeynep, hiç beklemediği birinden bir telefon alır.

Yürek Çıkmazı dizisinin konusu ne oyuncu takımında kimler var

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanmış olan imal hakkında TRT genel Müdürü Zahid Sobacı “Hayatı boyunca susmuş bayanların sesi olacak” sözlerine yer verdi. Dizi, Biricik başına olan bir bayanın çocuklarıyla gayretine Fer tutuyor.

 

“YÜREK ÇIKMAZI” DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Alp Navruz (Halil), İrem Helvacıoğlu (Zeynep), Ayça Bingöl (Cennet), Dilara Aksüyek (Feride), memnun Akusta (Yılmaz), Bihter Dinçel (Birsen), Cemal Toktaş, Erhan Alpay (Caner), Alp Akar, Eylül Ersöz (Seray), Güler Ökten, Ertuğrul Postoğlu, Aydan Şener, Timur Ölkebaş, hasret Ulukan, Rozet Hubeş

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir