Yeşim Salkım’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere ağza alınmayacak sözler! “Edepsizler…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 16, 2023 Yorum Yok

Millet İttifakı’nın hezimetini hazmedemeyen Yeşim Salkım, açtığı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere adeta kin ve nefret kustu. Salkım, “Sizi görünce midem bulanıyor” tabirleriyle vatandaşın Özgür iradesine hürmet duymadı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın %49.50 oy ile millet İttifakı’nı mağlubiyete uğratması kimi Ünlü isimlere hazımsızlık yaşattı. Kimileri Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın galip geldiği zelzele bölgesindeki depremzedelere hakaret yağdırırken birtakım isimler ise Cumhur İttifakı’na oy verenlerin genelini amaç aldı. Müzikçi Yeşim Salkım da bu listeye ismini yazdırdı. Toplumsal medya hesabından yaptığı canlı yayında “Edepsizler ordusu”, “Geri zekalılar”, “Sizin o Bilgisiz tayfanızı görünce bizim midemiz bulanıyor” formunda kin ve nefret kustu.

ÖZGÜRLÜK NARALARI ATANLAR MİLLETİN İRADESİNE Baş TUTUYOR!

Yeşim Salkım, toplumsal medyadan yaptığı yayında milletin Özgür iradesi için ağza alınmayacak laflar etti. Müzikçi, “Hadi oradan…”, “Siz artık hırsız olduğunuz için…”, “Geri zekalılar…”, “Sizin o Bilgisiz tayfanızı görünce bizim midemiz bulanıyor”, “PKK’ymış…” “Siz getirdiniz PKK’yı.” gibi tabirler sarf etti.

Yeşim Salkım

PKK TABANLI MİLLET İTTİFAKI’NI GÖRMEZDEN GELDİ

Daha Evvel Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten yargılanan müzikçi Yeşim Salkım, rahat durmuyor. HÜDA PAR üzerinden seçmene demediğini bırakmayan Salkım, PKK tabanlı millet İttifakı’nı görmezden geldi. Salkım, şunları söyledi:

“Uğursuzlar… Vaktinde FETÖ FETÖ dediniz, siz yattınız FETÖ’nün ayağına, biz mi yattık? HÜDA PAR kim? Siz HÜDA PAR’cı değil misiniz kardeşim? HÜDA ne demekse? Sana Laf Yeniden baharlar gelecek… Haydi oradan, siz artık hırsız olduğunuz için… Geri zekalılar… Bu kadar Geri zekalısınız işte siz. Allah’a şirk koşuyorsunuz siz. Doldurdunuz da doldurdunuz… Afgan’ını, Suriyelisini… çok hoş biliyoruz biz Allah’ı, o kafayı örterek olmuyor Allah… Edepsizler ordusu, haydi… Kafayı belden aşağı ile bozdunuz. PKK’ymış. Siz getirdiniz PKK’yı. Pensilvanya’ya gidenlerin haddi hesabı yok, sanatkarların içerisinden. Buradan bir isimleri sayarım Mevcut ya… Sizin o Bilgisiz tayfanızı görünce bizim midemiz bulanıyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir