Yeşilçam’ın usta ismi Türkan Şoray depremzede çocuklar için harekete geçti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 19, 2023 Yorum Yok

On binlerce vatandaşın hayatını kaybettiği Kahramanmaraş zelzelesi nedeniyle sanat topluluğundan Ünlü isimler yardım seferberliği çatısı altında Biricik Yürek oldu. Felaketin birinci gününden beri kederini bildiren Yeşilçam’ın ehil sanatkarı Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal ve kardeşi Nazan Şoray ile Birlikte depremzedelere el uzattı.

Deprem bölgesindeki acil yardım davetlerini yakından takip eden ehil oyuncu Türkan Şoray, depremzede çocuklar için kolları sıvadı. Türk Sineması’nın efsane ismi Türkan Şoray, 11 vilayette Aka yıkımlara Sebep olan zelzelenin ardından kızı Yağmur Ünal ve kardeşi Nazan Şoray’la Bir arada yardım çalışmalarında yer aldı.

Önceliğini depremzede çocuklara veren sanatçı, afet bölgesine 1000 çocuk botu, 1000 battaniye, 1000 ısıtıcı ve 5000 adet çorap yolladı.

Türkan Şoray

“BİLİYORUM Kİ ÜLKEMDEKİ HERKES BENİMLE TIPKI HİSLERİ HİSSEDİYOR”

Asrın felaketinin yaşandığı birinci günlerde toplumsal medya hesabından hislerini lisana getiren Şoray, şu tabirleri kullanmıştı:

Türkan Şoray depremzede çocuklar için harekete geçti

“Depremzedelerin çektikleri acıları Lahza be Lahza yüreğimde yaşıyorum, hepsine sıkı sıkıya sarılıyorum, Tüm yüreğimle. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet onların yakınlarına Aka sabırlar diliyorum. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum yürekten.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’da zelzelede hayatını kaybeden çocuklar için enkazların üzerlerine balonlar asıldı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir