Yargı dizisinin oyuncusu Uğur Aslan’dan yürek acıtan paylaşım: ‘Hepimiz Öldük’

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 03, 2023 Yorum Yok

Depremin en Fazla etkilenen vilayetlerinden biri olan Hatay’da birçok vatandaşımız yakınlarını kaybetti. Yargı dizisinde “Komiser Eren” rolünü oynayan oyuncu Uğur Aslan ise Hatay’da meydana gelen zelzelede, ağabeyi, yengesi ve yeğenlerini kaybetti. Aslan, toplumsal medya hesabından yaptığı ‘Aslında hepimiz öldük’ paylaşımıyla yürekleri acıttı.

Türkiye’de gerçekleşen 3 Aka zelzelenin akabinde birçok vilayette Aka yıkımlar meydana geldi. nihayet periyotların merakla beklenen dizisi oyuncularından Uğur Aslan‘da Hatay’da ailesinden birçok kişinin göçük altında kaldığını ve kendilerine ulaşamadığını söylemişti. Ünlü oyuncu daha sonra ağabeyi, yengesi ve yeğenleri yıkıntı altında kalarak vefat ettiğini duyurmuştu. Zelzelenin akabinde Hatay’a giderek depremzedelerle Birlikte olan oyuncu, toplumsal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla yürekleri sızlattı.

Uğur Aslan

“ASLINDA HEPİMİZ ÖLDÜK”

Yakınların vefatıyla sarsılan Uğur Aslan, toplumsal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Sarsıntıyla ilgili  “Aslında hepimiz öldük. Kimimiz enkazın altında, kimimiz üstünde” sözleriyle yürekleri yaktı.

NE OLMUŞTU?

“YETER CENAZELERİMİZİN ÜSTÜNDE TEPİNMEYİN”

Oyuncu Uğur Aslan, kendi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımı ekran manzarası alarak Instagram hesabından yayınlamıştı. Aslan, “Kimin ne kadar yardım ettiğini kalın puntolarla çizip kalbimizi kırmayın artık. Yalnızca yardım edin. ancak lütfen sessizce… Kiraları arttıran, besinleri yağmalayan, borsada betondan demirden medet uman yüreği karalar. Kafi cenazelerimizin üzerinde tepinmeyin artık.” demişti.

Uğur Aslan zelzeledeki yardım gösterişine Başkaldırı etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir