Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’ndan dikkat çeken bulaşık yıkama önerisi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 03, 2023 Yorum Yok

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, “Dünden Sonra Yarından Önce” programıyla dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Budayıcıoğlu, zelzele travmalarını atlatmak ve gündelik yaşama devam etmek için depremzedelere bulaşık yıkayın teklifinde bulundu.

Kitapları ‘İstanbullu Gelin’, ‘Doğduğun konut Kaderindir’, ‘Masumlar Apartmanı’, ‘Kırmızı Oda’ ve ‘Camdaki Kız’ isimleriyle dizileştirilen psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu nihayet olarak ülkemizde yaşanan zelzele felaketi sonrası Ceyda Düvenci ile Dünden Sonra Yarından önce isimli program yapmaya başladı. Sarsıntının getirdiği ruhsal travmaların nasıl atlatılabileceğine yönelik bahisler işlemek için yapılan programda psikiyatr Budayıcıoğlu’ndan şaşırtan ‘Bulaşık yıkama’ önerisi geldi.

BULAŞIK YIKAMAK ÖNERİSİ DİKKAT ÇEKTİ!

Ünlü Psikiyatr ‘Tencereler parladıkça karanlık kanılar kayboluyor’ kelamları ile dikkat çekti. Ceyda Düvenci, “Bulaşık yıkamak fevkalade bir şey nitekim hocam, o su aktıkça Tuhaf bir psikoloji Mevcut bulaşık yıkamak Fazla güzel geliyor bana” dedi.

Gülseren Budayıcıoğlu

Daraldığı Lahza kendini mutfağa attığını belirten Budayıcıoğlu şu kelamları sarf etti:

‘KORKULARI YIKAMAK MANASINA GELİYOR”

“Daraldığım Lahza birinci yaptığım Amel mutfağa koşarım, Evvel lavaboları hoş fırçalar ve ovarım, sonra ne kadar tencere varsa çıkarırım, onları ovar, yıkarım, bir daha yıkarım pırıl pırıl olur. Bu iki düzenekle bize uygun geliyor, birincisi yoruluyoruz, güç kaybediyoruz, ikincisi de bir şeyi yıkamak beyinlerimizdeki sıkıntıları, dehşetleri yıkamak manasına geliyor. Tencereler parlamaya başlayınca beynimdeki karanlık niyetler kaybolup gidiyor, beynimiz de bu temizlikten nasibini alıyor. Bunu insanlara da öneririm” açıklamasında bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı sayıları Tekrar yuvarladı! Murat Sancak’ın 10 milyon TL’lik bağışını…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir