Ünlü oyuncu Şehsuvar Aktaş’tan üzen haber! Babası ve üvey annesi yangında…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 07, 2023 Yorum Yok

En nihayet Mezarlık dizisiyle ekranlarda yer Meydan Ünlü oyuncu Şehsuvar Aktaş aldığı Sıkıntı haberle adeta yıkıldı. meşhur oyuncunun babasının ve üvey annesinin Bartın’da bir binada çıkan yangında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Seni çok Bekledim, Haziran Gecesi, Birinci Aşkım üzere üretimlerde yer Meydan başarılı oyuncu Şehsuvar Aktaş‘tan sevenlerini üzen haber geldi. Bartın‘da üç katlı bir binanın ikinci katında yer Meydan 86 yaşındaki Yücel Aktaş ile 83 yaşındaki Nesrin Aktaş‘ın çıkan yangında hayatını kaybettiği ihbarı bildirildi. Gece 5 sularında meydana gelen yangında hayatını kaybeden çiftin, tiyatro ve sinema oyuncusu Şehsuvar Aktaş’ın babası ve üvey annesi olduğu öğrenildi.

Şehsuvar Aktaş

YAŞLI ÇİFT ZEHİRLENEREK HAYATINI KAYBETTİ

Saat sabaha karşı 05.00 sularında Bartın‘ın Dallıca köyüne bağlı Çakırlar mahallesindeki 3 katlı binada yangın çıktı. Sabaha karşı çıkan yangını ayrım eden etraftaki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye itfaiye grupları sevk edildi. Bartın Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı olan gruplar tarafından müdahale edilen ve uzun uğraşlar sonucu Denetim altına alınan yangında evin 2. katında oturan tiyatrocu ve sinema oyuncusu Şehsuvar Aktaş‘ın babası emekli astsubay Yücel Aktaş ile  üvey annesi emekli memur Nesrin Aktaş dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.

Şehsuvar Aktaşın babası ve üvey annesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Filistinli genç yürekleri dağladı! “Ya Rab Mescid-i Aksa’ya yardım et! diyerek dua etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir