Ufuk Bayraktar deprem bölgesinde yardım çalışmalarına katıldı!Yaptığı paylaşımla taktir topladı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

3 Aka zelzelenin akabinde birçok Ünlü İsim zelzele bölgelerine giderek alan çalışmalarına katıldı. Bölgede yer Meydan isimlerden biride Ufuk Bayraktar oldu. meşhur oyuncu, yaşanan şiddetli sarsıntıların akabinde zelzele bölgesine yardıma koştu ve yaptığı paylaşımlarla taktir topladı.

6 Şubat 04.17’de Kahramanmaraş merkezli zelzele sonucunda Türkiye Sıkıntı bir sabaha gözlerini açtı. 3 Aka zelzelenin yaşandığı şiddetli zelzelenin arkamdan pek Fazla can kaybı yaşandı. Maddi ve manevi kayıpların giderilmesi için Biricik Yürek olunan Türkiye’de birçok Ünlü isimde hem bölgede hem toplumsal medyadan dayanak verdi. meşhur oyuncu Ufuk Bayraktar ise alan çalışmalarında yer aldı. zelzele bölgesinde yardım çalışmalarına koşan Ufuk Bayraktar ise yaptığı paylaşımlarla taktir topladı.

Ufuk Bayraktar

“MOREL LAZIM HEPİMİZE ÇALIŞMAYA DEVAM”

Arama kurtarma gruplarıyla organize olarak çalışan oyuncu Ufuk Bayraktar, şunları lisana getirdi: “Bu gurur 110 saat sonra enkazdan çıkan Ali amca ve teyzem içindi. Prensipleri gereği görüntüde yer almayan ve işini en uygun biçimde yapan askerimize, kurtarma takımımıza ve gönüllülere teşekkür ederiz. Moral lazım hepimize. Çalışmaya devam.” dedi.

Ufuk Bayraktar

“YANLIŞ BİLGİ YAYMAYALIM”

Bayraktar, daha sonrasında ise davette bulunarak, “Arkadaşlar lütfen yanlış bilgi yaymayalım, bir yerde Besin gereksinimi olmayıp oraya Besin Çok yığılınca farklı durumlar olabiliyor, gereksinimi olan yerlere ulaşması lazım. Burada yardım gereci olarak tuvalet, çadır ve sobaya muhtaçlık vardır” cümlelerine yer verdi.

Ufuk Bayraktar zelzele bölgesinde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’ın nihayet hali! Dehşete düşüren manzaralar…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir