saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Tolgahan Sayışman sinema salonunu kapattı! Huzurevi sakinleriyle birlikte…

Tolgahan Sayışman sinema salonunu kapattı! Huzurevi sakinleriyle birlikte…

admin admin -
26 0

Oyuncu Tolgahan Sayışman, üretimci kimliği ile çektiği “Aynasız Haluk” isimli sinemasını Watergarden İstanbul’daki sinema salonunu kapatarak huzurevi sakinleriyle Bir arada izledi.

Tolgahan Sayışman‘ın sahibi olduğu Han Medaya’nın üretimini üstlendiği ve sinemada oyuncu olarak yer aldığı ‘Aynasız Haluk’ adlı sinema sinemasını huzurevi sakinleriyle Birlikte izledi. Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı ve kendisine Erdal Özyağcılar, Algı Eke, Sarp Bozkurt üzere alanında başarılı oyuncular eşlik etti.

Tolgahan Sayışman sinema salonunu kapattı! Huzurevi sakinleriyle birlikte…

SİNEMA SALONU KAPATTI

Sayışman’ın geçen nisan ayında vizyona giren ‘Aynasız Haluk’ sinemasını hem oynayıp hem de yönetmişti. Sineması bu sefer Watergarden İstanbul’daki sinema salonunu kapatarak huzurevi sakinleri ile Birlikte izledi. Sayışman, sinema sonunda huzurevi sakinleri ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

tolgahan sayışman

“GÜZEL BİR AKTİVİTE OLSUN”

Film çıkışından sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu Sayışman, “Büyüklerimiz için sinemadan fazla hoş bir aktivite olsun istedim. Malum pandemiden çıktık. Farklı yerlerde hoş vakit geçirmeye muhtaçlığımız var. Sözleştik, kendileriyle bu buluşmaları sıklaştıracağız” ifadelerinde bulundu.

tolgahan sayışman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer ile olan atışması gündem oldu!

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir