Temizliğiyle ünlü olan Kadir Ezildi’nin anneannesi vefat etti! İlk paylaşım yasa boğdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 31, 2023 Yorum Yok

“En Hamarat Benim” müsabakasının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir halde vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.

TLC’de yayınlanan “Temizlik Avcıları” programı ile tanınan ve birçok reklam, program üzere alanlarında gördüğümüz Kadir Ezildi, yıllardır yapılmasını beklediği apartmanına sonunda taşınmıştı. Instagram hesabında anneannesi, annesi ve kendisinin meskeni hakkında paylaşımlarda bulunan Kadir Ezildi gece yarısı Istırap bir haberle sarsıldı. 

Evine Konuk bekleyen ve hazırlıklar yapan Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan rahatsızlanarak hayatını kaybetti.

Kadir Ezildi ve ananesi Gülhanım Kaplan

Aynı apartmanda mesken alan, daha dün kendi dairesinden inerken şurası da anneannemin dediği Gülhanım Kaplan’nın Üzüntü haberini toplumsal medyada çektiği görüntülerle tanınan Bizim Kız isimli yani gerçek adıyla Nurşen Karayanız Facebook hesabından duyurdu. 

İŞTE O PAYLAŞIM;

KADİR EZİLDİ’NİN ANNESİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM!

Kadir Ezildi’nin annesi Ümran Hanım da toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak annesi Gülhanım Kaplan’ın vefat ettiği haberini doğruladı. Annesine olan sevgisini haykıran Ümran Hanım “Canım Annem beni dünyaya getiren bana hayat veren, yaşama sevinci veren, doğruluğu, anneliği öğrete annem bende annemin bizi büyüttüğü üzere bende evlatlarımı büyüttüm. Hakkın ödenmez, yerin dolmaz, acın dinmez. Seni ömrümce asla unutmayacağım canım annem yerin cennet olsun…” dedi. 

Kadir Ezildinin annesinden paylaşım

“BEN SANA SARILMAYA KIYAMAZKEN SEN ELLERİMDE ÖLDÜN”

Anneannesiyle anılarının yer aldığı bir görüntüyü Instagram hesabından paylaşan Ezildi, yazdığı notla takipçilerine his seli yaşattı. “Hayatımın manasını yitirdim , bacım , arkadaşım , annem , sırdaşım ,gitti .gözümün ışı söndü” diye kelamlarına başlayan Ezildi, şu tabirleri kullandı:

“Oyy kadir dünya durdukça durasan dedin bana lakin sen durmadın . Asansörlü konut istedin gezecem dedin ölünü bile merdiven indirdiler anamm . Yeni gelin üzere düzgüdüm konutuna doymadın . Ben artık kimin kapısını çalıyim kime kızkardeş diyim ananem gözümün ışıgı . İçine mi doğduda bana , benden razı mısın anne gurban ben size güzel baktım mı diye sordun kızkardeş ben senden razıyım Rabbimde razı olsun hayat devam edicek lakin benim iki kolumda kırık , sen benim daima içimdesin , yeni meskenimi görmeden eşyalara mı bakmadan hayır duanı etmeden gitmedin . Ben sana sarılmaya kıyamazken sen ellerimde öldün . İçim taşıyo ananem lakin amelinden o denli eminim ki sen orası için daima çalıştın . Ben Dünya’da rahat ettirdim seni Rabbimde Ahirette ettirsin . bütün iletileriniz için teşekkürler ancak şuan kimseye yazıcak halde degilim dualarınızı bekliyorum.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir