Tamer Karadağlı bomba projeyle ekranlara dönüyor! Ünlü oyuncudan ilk paylaşım

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 03, 2023 Yorum Yok

Usta oyuncu Tamer Karadağlı TRT dijital’de yayınlanacak olan yepisyeni bomba bir projeyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. özel harekat polisini canlandırmaya hazırlanan Karadağlı, Serhat dizisinden bir fotoğraf paylaştı.

Çocuklar Duymasın dizisiyle Aka bir çıkış yakalayan ehil oyuncu Tamer Karadağlı nihayet olarak Savaşçı dizisinde yer almıştı. Karadağlı, yeni dizisinin hazırlıklarına başladığı muştusu geldi.

tamer karadağlı serhat dizisi

Usta oyuncu kendi üretim şirketi ATK’nın dizisinde rol alacak. Yapımcılığını da kendi üstlendiği ‘Serhat’ dizisinde Güneydoğu’dan İstanbul’a gelen bir Özel harekat polisine hayat vereceği öğrenildi.

ÖZEL HAREKATÇİYİ CANLANDIRACAK!

Hem oyuncu hem de yapımcılığını üstlendiği Serhat dizisinin çekimleri başladı. TRT dijital’de yayınlanacak olan dizide bütün hazırlıklar yapıldı. Dizinin direktörlüğünü Bora Tekay üstlenirken dizinin konseptine Haluk Özenç ve Tamer Karadağlı birlikte imza atıyor.

tamer karadağlı serhat dizisi

KARADAĞLI’DAN BİRİNCİ PAYLAŞIM!

İşte Tamer Karadağlı’nın Serhat dizisinden yaptığı nihayet paylaşımı

SERHAT DİZİSİNİN OYUNCULARI BELİRLİ OLDU

İlk dönemi 10 kısımdan oluşan dizide Leyla rolüne hayat veren Nefise Karatay, Tamer Karadağlı’nın (Serhat) partnerini oynuyor.

Dizide Volkan Severcan, Demir Karahan, Muhammet Emre Kaya, Tutku Topaç, Haluk Özenç , Filiz Çelik , Mert Özbek, Burcu Karakaya , Pınar Tuncegil  ve Tamer Zeybek esas rolleri paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Halil İbrahim Ceyhan’ı ağlatan fotoğraf karesi! Gözyaşlarını tutamadı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir