2023 en iyi tost makinesi modelleri ve fiyatları

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 02, 2023 Yorum Yok

Mutfakların vazgeçilmezi haline gelen tost makineleriyle hem lezzetli tostlar yapabilir hem de gelişen teknolojiyle Birlikte günün her öğününe eşlik edecek yemekleri ocak olmadan hazırlayabilirsiniz. Piyasada yer Meydan onlarca model, fiyat ve dizayndaki tost makinelerini sizler için ayrıntılı bir formda araştırdık. Pekala 2023 en yeterli tost makinesi modelleri ve fiyatları nedir? İşte cevaplar…

Gün içerisinde kendimiz ve ailemiz için birbirinden lezzetli yemekleri hazırladığımız mutfaklar, meskenin beğenilen alanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hafta sonu ailece kahvaltılardan akşam romantik yemeklere kadar bütün Yemek maceralarımıza eşlik eden mutfaklarda pratik ve süratli tahlillere yer vererek vakitten tasarruf etmeye İtina gösteriyoruz. Bunun için piyasada yer Meydan birçok özellikteki Ufak mesken aletlerinden faydalanabiliyoruz. Bilhassa sabah ayaküstü bir kahvaltının püf noktası haline gelen tost için kaliteli ve uzun ömürlü bir tost makinesi satın alabiliriz. Gelin 2023 en yeterli tost makinesi modelleri ve fiyatlarına Birlikte göz atalım. 

2023 EN GÜZEL TOST MAKİNESİ MODELLERİ VE FİYATLARI

TEFAL TOAST EXPERT TOST MAKİNESİ

TEFAL TOAST EXPERT TOST MAKİNESİ
1.999,90 TL
GÜÇ: 1800 WATT
GENİŞLİK: 15,7
DERİNLİK: 34,6
FIRIN DURUMU: VAR
KAPASİTE: 4 TOST
ZAMANLAYICI: YOK
1400 CM² PİŞİRME ALANI

  • Döküm materyalden üretilen ve yapışmaz plakaya sahip olan Tefal markasının Toast Expert isimli tost makinesi, sırf tost değil et, balık ve tavuk üzere besinleri da pişirmeye İmkan tanımaktadır. Geniş kapsamlı pişirme tecrübesi sunan bu tost makinesinde yer Meydan 3 farklı pişirme konumu sayesinde süratli ve rahat bir formda Yemek hazırlayabilirsiniz. 

HOMEND GRİLLİANT 1340H INOX TOST MAKİNESİ

HOMEND GRİLLİANT 1340H INOX TOST MAKİNESİ
2.499,00 TL
GÜÇ: 2000 WATT
IZGARA ÖZELLİĞİ: VAR
LED EKRAN ÖZELLİĞİ: VAR
KAPASİTE: 4 TOST

  • 180 derece açılabilen plakları sayesinde ocak kullanmadan Yemek yapma imkanı sunan Homend markasının Grilliant isimli tost makinesi, birebir anda birkaç şeyi pişirebilme avantajına sahiptir. Yüksek sıcaklık ayarı sayesinde bir plaka üzerinde et ızgara yaparken, öteki plaka üzerinde düşük ısıda zerzevat pişirebilir ya da sabah kahvaltılarında erimiş kaşarıyla ağızları sulandıran lezzetli tostlar yapabilirsiniz. 

ARZUM AR2022 METALİUM TOST MAKİNESİ

ARZUM AR2022 METALİUM TOST MAKİNESİ
999,90 TL
GÜÇ: 2000 WATT
IZGARA ÖZELLİĞİ: VAR
ISI AYAR DÜĞMESİ VE ikaz IŞIĞI: VAR
KAPASİTE: 4 TOST

  • Aynı anda apansızın Çok yiyeceği servise Amade hale getirebilen Arzum markasının bu tost makinesi, sahip olduğu termostat ve İhtar ışığı ile yiyeceklerin yanmasını engelleme özelliğine sahiptir. Aşırı ve Birden ısınmanın önüne geçerek hem makine hem de yiyecekleri koruyan bu makinenin bir öteki avantajı ise ısıya güçlü saplara sahip olmasıdır. Yüksek sıcaklıklarda pişirme süreci yaparken dahi eliniz yanmadan makineyi rahatça kavrayabilirsiniz.

SİNBO SSM-2579 TOST MAKİNESİ

SİNBO SSM-2579 TOST MAKİNESİ
449,00 TL
GÜÇ: 1000 WATT
ISI KADEMESİ: 10
IZGARA ÖZELLİĞİ: VAR
KAPASİTE: 2 TOST

  • Kalabalık olmayan konutlar için kusursuz bir seçim olan Sinbo markasının bu tost makinesi, dinamik görünümü ve küçük dizaynıyla yer kaplamadığı için mutfağın her yerinde rahatlıkla kullanılabilir.

KARACA FUTURE ESSENİAL TOST MAKİNESİ

KARACA FUTURE ESSENİAL TOST MAKİNESİ
649,99 TL
GÜÇ: 1800 WATT
ISI KADEMESİ: 4
ÖLÇÜ: 37,5x31x13,5 CM
KAPASİTE: 4 TOST
BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR

  • Karaca markasının Future Essenial isimli tost makinesiyle tost, yumurtalı ekmek, kalın sandviç, beşamel soslu graten ve daha pek Fazla yiyeceği tam istediğiniz kıvamda pişirebilirsiniz. Isıya sağlam tutma sapları sayesinde inançlı kullanım imkanı tanıyan bu tost makinesi 180 derece açılabilme özelliğine sahip olduğu için harika bir ızgara keyfini de beraberinde getirmektedir. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir