Survivor eski şampiyonu Turabi’nin yardım çığlığını AFAD duydu! “Teşekkürler AFAD”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 10, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen şiddetli zelzeleler Aka yıkıma ve can kayıplarına Sebep oldu. yıkıntı altı çalışmaları devam ederken Survivor eski şampiyonu Turabi Çamkıran bölgede yaşayan teyzesi ve ailesi için yardım istemişti. nihayet durumu paylaşan Ünlü İsim AFAD’a teşekkür etti.

Turabi Çamkıran, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen zelzeleler sonrasında ailesi için yardım istemişti. Aslen Karamanmaraşlı olan Çamkıran, teyzesi ve ailesinin Elbistan’da olduğunu meskenlerinin yıkıldığını belirterek bölgeye yakın vatandaşlardan çadır talebinde bulunmuştu.

Çamkıran, şu tabirleri kullanmıştı:

“Sevgili teyzem ve ailesi Elbistan’da mahsur kaldı. Konutları yıkık! Biliyorum hepiniz bir yerlere koşturuyorsunuz ancak illa ki bir şahıs boştur. Lütfen biri teyzeme çadır yetiştirsin. Benim seyahat etmem yasak. Yoksa çoktan sırtımda çadırla orada olmuştum. Geç olmadan çıkın yola, annemi arayın, Çabucak ulaşın!”

Turabi Çamkıran

“HAYATIM BOYUNCA BU KADAR PARÇALANMAMIŞTIM”

Uzun vakittir ABD’de yaşayan ve sıhhat problemleri nedeniyle seyahat edemediğini söyleyen Çamkıran, zelzele felaketi sonrası kedersin şu biçimde lisana getirmişti:

“Hayatım boyunca hiç bu kadar ağlamadım, parçalanmadım, yıkılmadım ve de Biçare kalmadım. Geçmiş olsun canım Türkiye’m.”

Turabinin yardım çığlı Cevap buldu

AFAD’A TEŞEKKÜR ETTİ

Son durumu Instagram hesabından paylaşan Turabi, “Teyzemler çadırlarına kavuşmuşlar. Darısı öbür her bir dışarıda kalana. Teşekkürler AFAD.” sözlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir