Şubat ayında vizyona girecek filmler nelerdir? 2023 şubat ayı filmleri

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 30, 2023 Yorum Yok

Sinemaseverlerin her ay heyecanla beklediği yesyeni sinemalar şubat ayının gelmesiyle arama motorlarında süratle araştırılıyor. Endişeden drama, animasyondan aksiyona kadar birçok tıpta sinema, bu ay beyazperdede izleyenlerle buluşuyor. Pekala şubat ayında vizyona giren sinemalar nelerdir? İşte 2023 şubat ayının sinemaları…

Kış mevsiminin nihayet ayı olan şubatla birlikte tabiat dinlendirici ve sakin bir atmosfere büründü. Bir kupa sıcak çikolata eşliğinde okuyacağımız sürükleyici bir roman ya da soğuk havalarda sıcacık hissettirecek örgüler şubat ayının anne temasını oluşturuyor. Meskende keyifli vakitler geçirmeye İmkan tanıyan bugünlerde dışarıda da aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçirmek isterseniz sinema salonları tam da aradığınız yer olabilir. Şubat ayında vizyona giren onlarca sinema ortasından dilediğinizi seçerek patlamış mısır eşliğinde hoş bir öyküye konuk olabilirsiniz. Gelin, şubat ayında vizyona giren en hoş sinemalara Birlikte göz atalım.

2023 ŞUBAT AYINDA VİZYONA GİREN FİLMLER 

  • HAYATA RÖVEŞATA ÇEKEN ADAM

Hayata röveşata çeken adam sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 10.02.2023

SÜRE: 126 DAKİKA

TÜR: DRAM

“Forrest Gump”, “Yeşil Yol” ve “Terminal” üzere kült sinemalarla isminden Laf ettiren dünyaca Ünlü aktör Tom Hanks‘in başrolünde yer aldığı “Hayata Röveşata Çeken Adam” sineması şubat ayının en merak edilen üretimlerinden biri. Tony Bingham ve John Higgins‘in başarılı oyunculuk performanslarıyla Aka merak uyandıran üretim, New York Times’ın Fazla satanlar listesinde doruğa tırmanan Komik ve dokunaklı kitaptan  beyazperdeye aktarılmıştır. 

Hayata Röveşata Çeken Adam sinemasından kareler

Tek cümbüşü kendisinden bıkmış komşularını eleştirmek ve zalimce yargılamak olan huysuz dul Otto Anderson ve Yan dairesine taşınan Marisol‘un ortasındaki öyküye odaklanan sinema hoş bir dostluk öyküsü izlemek isteyenler için olağanüstü bir tercih olacaktır. 

  • KULÜBEYE TIKLAT

Kulübeye Tıklat sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 03.02.2023

SÜRE: 100 DAKİKA

TÜR: KORKU

Yönetmen koltuğunda M. Night Shyamalan‘ın oturduğu “Kulübeye Tıklat” filmi New Hampshire kırsalında izole bir kulübede tatile çıkan Eric ve Andrew çiftiyle evlatlık kızları Wen’in, dört yabancının bir anda kapılarında bitmesiyle meydana gelen olayları izleyiciyle buluşturuyor. Silahlı yabancılar tarafından rehin alınan aile hayatları için güçlü bir tercihe sürüklenir. Dış dünyaya erişimleri sonlu olan ailenin her şeyi kaybetmeden Evvel neye inandıklarına karar vermeleri ve bir Lahza Evvel harekete geçmesi gerekiyordur. 

Kulübeye Tıklat sinemasından kareler

Dave Bautista, Jonathan Groff ve Ben Aldridge‘in başrolünde yer aldığı imal, Özellikle tansiyon ve kaygı sinemalarını sevenler için biçilmiş kaftan niteliğinde. 

  • MUMYALAR

Mumyalar sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 03.02.2023

SÜRE: 89 DAKİKA

TÜR: ANİMASYON

Çocuklarıyla sinema keyfi yapmak isteyenler için şahane bir üretim olan “Mumyalar” Mısır’ın Değerli simgelerinden mumyaları beyazperdeye eğlenceli bir biçimde yansıtıyor. Direktör koltuğunda Juan Jesús García Galocha‘nın yer aldığı sinemada Mısır’da yeryüzünün derinliklerinde 3000 yıllık mumya kenti vardır. İmparatorluk buyruğu ile Prenses Nefer, Thut ile evlenmeye mecburdur. Ancak Nefer özgürlüğüne düşkündür, Thut’un da bağlılığa alerjisi vardır. Evlenmemek için direnen iki genç 7 gün içinde evlenmek zorunda olsa da hikaye pek de planladığı üzere olmayacaktır. 

  • ANT-MAN VE WASP: QUANTUMANİA 

Ant-Man ve Wasp: Quantumania sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 17.02.2023

SÜRE: 124 DAKİKA

TÜR: AKSİYON

Başrollerini Evangeline Lilly, Jonathan Majors ve Paul Rudd‘ın paylaştığı “Ant-Man ve Wasp: Quantumania” filmi Marvel Sinematik Evreni’nin beklenen en Özel üretimlerinden biri. Aksiyonseverler tarafından ağır İlgi gören yapımda “Avengers: Endgame” sonrası beşerler ortasındaki popülerliğinin keyfini çıkaran Ant-Man’in, kızının yaptığı bir sinyal gönderici aracılığıyla bu sefer bütün ailesiyle Bir arada Kuantum Alemi’ne geçişi anlatılıyor. 

Ant-Man ve Wasp: Quantumania sinemasından kareler

Kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini heyecan dolu bir macera içinde bulan aileye bu yolculukta Hope’un babası Hank Pym ve annesi Janet Van Dyne da eşlik edecektir. 

  • THE BANSHEES OF INİSHERİN 

The Banshees of Inisherin sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 03.02.2023

SÜRE: 114 DAKİKA

TÜR: DRAM

Yönetmen Martin McDonagh ile Ünlü oyuncular Colin Farrell ve Brendan Gleeson‘ı kült yapım “In Bruges” sonrasında yine bir ortaya getiren “The Banshees of Inisherin” 1920’li yılların İrlanda’sında geçen bir hikayeyi husus ediniyor. Ufak bir Kıyı kasabası olan Inisherin’de yaşayan iki yakın Dost Colm ve Pádraic bir anda dostluklarını bitirme kararı alır. İkili ortasındaki bu küslük Vakit içerisinde kanlı bir savaşa dönüşür. Üzüntü bir mizahla beyazperdeye aktarılan üretim iki dostun birbirlerine ve kasaba halkına tesirini en derin halde gözler önüne seriyor. 

  • BTS: YET TO COME İN CİNEMAS

BTS: Yet to Come in Cinemas sinema afişi

VİZYON TARİHİ: 01.02.2023

SÜRE: 104 DAKİKA

TÜR: MÜZİK

Sinemaseverlerin heyecanla beklediği “BTS: Yet to Come in Cinemas” K-pop hayranlarının bayılacağı bir imal olarak karşımıza çıkıyor. 7 üyeden oluşan Dünyaca Ünlü Güney Koreli müzik kümesi BTS’in Busan konserinin yeni yakın plan açılarını ve orijinal manzaralarını izleyenlerle buluşturan üretimde adeta müzikal bir şölen yaşayacaksınız. 

BTS grubu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir