saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Sinan Akçıl konsere pizza söyledi! Hayranının hayalini gerçekleştirdi…

Sinan Akçıl konsere pizza söyledi! Hayranının hayalini gerçekleştirdi…

admin admin -
31 0

Artvin’de sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl, müzikleriyle izleyicileri eğlendirdi. Konsere gelmek isteyen Ama mesaisi olduğu için gelemeyen bir kurye için alkışlanacak harekette bulunan müzikçi hayranının hayalini gerçekleştirdi. Mesaide olduğu için konsere gelemeyen hayranının çalıştığı yerden pizza siparişi vererek gelmesini sağlayan Sinan Akçıl’ın bu hareketi Aka takdir topladı.

Gençlik ve spor bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Gsb Daima Yanında’ projesi kapsamında 81 vilayetteki üniversite öğrencileriyle buluşacak olan şarkıcı Sinan Akçıl, ikinci konseri için Artvin’de sevenleriyle bir ortaya geldi. Yaklaşık 20 bin bireye konser veren Akçıl, müzikleriyle izleyicilere eğlenceli bir gece yaşattı. Konsere başlamadan Evvel Talebe yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden müzikçi basın mensuplarından gelen sorulara Karşılık verdi.

Sinan Akçıl

İLK Kez ARTVİN’DE

Karadeniz’in incisi Artvin’e birinci Defa geldiğini söyleyen Akçıl,  “Doğasına hayran kaldım yeşilin diyarında olmaktan Fazla memnunum Fazla heyecanlıyım birinci Sefer Artvin’de konser vericem ‘GSB Daima Yanında’ projesi Fazla hoş gidiyor daha Fazla kentimize gitmek daha Fazla öğrencimiz ile buluşmak istiyorum bu sene amacımız 1 milyon izleyiciye ulaşmak bunun için bütün grup canla başla çalışıyoruz” diyerek memnunluğunu Anlatım etti.

Sinan Akçıl Artvin konseri

SAHNEYE PİZZA SİPARİŞ ETTİ!

Konserden Evvel kendisine toplumsal medyadan gelen iletisi okuyan Akçıl bir hayranının hayalini gerçekleştirdi. Sahne öncesinde kendisine “abi konserine gelmeyi Fazla istiyorum fakat işverenim müsaade vermiyor o saatte çalışıyorum sahneye pizza siparişi verirsen gelmiş ve seni de görmüş olurum” mesajı geldiğini ve bundan Fazla etkilendiğini söyleyen müzikçi, hayranının çalıştığı yeri arayıp pizza sipariş vererek, sahnede hayranını bekledi. 4. müziğinden sonra siparişi getiren kuryeyi gören Akçıl, hayranını sahneye alarak hayalini gerçekleştirdi. Akçıl’ın bu hareketi takdir topladı.

Sinan Akçıl ve hayranı

İşte o konserden manzaralar;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir