Serdar Geri döndü, Elif Kenan’ı terk etti! Gönül Dağı 75. kısım fragmanı yayında!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 05, 2022 Yorum Yok


Gönül Dağı dizisinin nihayet kısmı ekranlara damga vurmuştu. Dizinin 75. kısım fragmanı yayınlandı. Gönül Dağı’nın yayınlanan nihayet fragmanında; Serdar’ın Elif’e name yazdığı görüldü. Mektuptan etkilenen Elif, Serdar’ı karşılamaya gidince ortalık karıştı. Gönül Dağı’nda istikbal hafta neler olacak? İşte Gönül Dağı yeni kısım fragmanı.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi akşamı izleyicilerle buluştu. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Gönül Dağı dizisi bu hafta da izleyicileri hem ağlatıp hem güldürecek. İzleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı 75.Bölümde neler olacak? Gönül Dağı 75.Bölüm Fragman ile sizlerle…

Dizinin yeni fragmanında Taner’in, Dilek’in mezarının başında gözyaşları içinde sohbet etmesi herkesi duygulandırdı.  Kaya Ailesi’ni kız isteme telaşının sardığı görüldü.

Doktor Kenan, Elif ile evlenmek istediğini söyledi ve kız isteme hazırlıklarına şimdiden başladı. Ciritçi Abdullah ise Selma Öğretmen’i babasının yanına getirdi lakin gerçekleri itiraf edemedi. diğer yandan Kenan’ın hayallerini yıkacak bir Hadise meydana geldi. Serdar’dan name Meydan Elif’in aklı karıştı.

Serdar’ın kasabaya geleceğini öğrenen Elif onu karşılamaya giderken, hekim Kenan ise öğrendikleri ile yıkıldı.

İşte heyecanla beklenen Gönül Dağı dizisinin yeni kısım fragmanı…

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, yeni ve heyecanlı kısımlarına kısa bir dönem ortası vermeye hazırlanıyor.

Sezon finali ile kısa bir molaya çıkacak olan oyuncular, Eskişehir’den ayrılmaya başladı bile.. Başarılı dizinin grubu ise dönem finaline ilişkin ikinci fragmanı görücüye çıkardı. Yayınlanan fragmanda; Asuman ve Ramazan’ın düğününün yapıldığı görüldü.

Asuman ve Ramazan’ın düğün günü, Gönül Dağı’ndan taşlar düşmeye başladı ve istek misyon için bölgeye gitti. Bu olaydan Evvel Ciritçi Abdullah’a vefatı soran Dilek’in yaralanması ve Taner’in onu kucağında taşıması, “Öldü” yorumlarının yapılmasına neden oldu.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, kentlerde unutulmaya Çehre tutmuş kıymetleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna Ömür çabası veren insanların öyküsünü bahis edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum Kamu ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni kısmı heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Sinema’nın üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ilişkin olan, direktörlüğünü Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu takımında; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir