Sefo ve Ufuk Beydemir ortasındaki tansiyon nihayet bulmuyor! İkili Yine karşı karşıya geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 06, 2022 Yorum Yok


‘Isabelle’ müziğine getirdiği yorumla toplumsal medyada viral olan 12 yaşındaki Fevzi Kaan, geçtiğimiz haftalarda Sefo konserinde sahne almıştı. Ufuk Beydemir de Sefo’nun prim yaptığını düşünerek toplumsal medyadan tenkit yağmuruna tutmuştu. meşhur ikili ortasındaki tartışmalar tekrar alevlendi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Rapçi Sefo, geçtiğimiz haftalarda 12 yaşındaki fenomen Fevzi Kaan ile birebir sahnede yer almıştı. Müzikçi Ufuk Beydemir de rapçinin prim yaptığını ileri sürerek toplumsal medyadan tartışmanın fitilini ateşlemişti. Bir müddet sular durulmuşken ikili ortasında tekrar tansiyon yaşandı.

Ufuk Beydemir ve Sefo ortasında yine münakaşa yaşandı

“ŞARKILARINI DA DİNLİCEZ SUS ARTIK”

Bir toplumsal medya kullanıcısının bir şiiri alıntılayarak “Ufuk Beydemir göreve” yazmasının akabinde Ünlü şarkıcının “Sefo ayarı bu, kişilik değil” halinde cevabı ortalığı kasıp kavurdu.

Sefo ise “Tamam ufuk tt olcaksın, tamam konserine de gelcez artık sus lütfen müziklerini da dinlicez tamam yapcaz hepsini söz” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Ünlü rapçi Sefo’ya olan hayranlığıyla bilinen 12 yaşındaki Fevzi Kaan’ın Isabelle müziğine getirdiği yorum adeta lisanlarda pelesenk oldu. nihayet günlerin Fazla konuşulan ismi Kaan, geçtiğimiz hafta Sefo konserinde enstrümanıyla sahne alarak dinleyicileri coşturmuştu.

Fevzi Kaan

Sefo da 12 yaşındaki bir çocuğun hayalini gerçekleştirmenin memnunluğunu bütün hayranlarıyla paylaşmıştı. Fakat bu durum toplumsal medya gündeminde münakaşa çıkmasına Sebep oldu.

Sefo

Şarkıcı-söz müellif Ufuk Beydemir, 12 yaşındaki çocuk üzerinden prim yapıldığını söyleyerek Sefo’yu eleştirdi. meşhur rapçi de Baydemir’e, daha Evvel bir çocuğun yazdığı “Ben bir kek miyim” şiirini müziğe dönüştürdüğünü hatırlattı.

Söz konusu 12 yaşındaki bir çocuk üzerinden açılan tartışmaya fenomen Fevzi Kaan nihayet noktayı koydu. Ufuk Beydemir’e, “Sıfır Yetenek olabilirim ancak org çalıyorum abi sen ne çalıyorsun emeğim dışında” dedi.

https://twitter.com/FevziKaan___/status/1572679992500174848

Ufuk Beydemir

“Seviye bu. Prim yapan bu” diyen Beydemir’e karşı Sefo, sessiz kalamadı.

Ünlü rapçi Beydemir’in tenkidine şu sözlerle Cevap verdi:

“12 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. sen prim ve düzeyden bahsediyorsun. Yeniden Ufak bir çocuğun kelamlarını yazdığı ‘ben bir kek miyim’ diye bir şarkın var. Prim ve Tertip araştırmana oradan devam et”

HARARETLİ TARTIŞMA BİTMİYOR

Son olarak Sefo’nun karşılığı üzerine Beydemir, “Ben sıfır Yetenek bir çocuğun “başarı”sını, gördüğü ilgiyi eleştirdim Lakin Dost üzerine alınmış nedense.7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli kelamları müziğe çevirdim evet,yaptığım işin gerisindeyim hâlâ.O müzikle şu kulak kanatan video’yu kıyaslamak ister miyiz nitekim?” tabirlerini kullandı.

https://twitter.com/ufukbeydemir/status/1572361113668579329

Bu tartışmaya kimi toplumsal medya kullanıcıları da iç olurken tartışmanın devamı şu biçimde devam etti:

sefo ve ufuk beydemir tartışması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ünlü Fransız model İslamiyet’i seçti! “Hayatımın en Özel anları”​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir