saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Cenk Eren kuduz köpeğin ısırması sonucu Ömür savaşı veren çocuğa inanmadı! Reaksiyon gelince…

Cenk Eren kuduz köpeğin ısırması sonucu Ömür savaşı veren çocuğa inanmadı! Reaksiyon gelince…

admin admin -
29 0


Bitlis’te sahipsiz köpeklerin saldırısına uğrayan ve kuduz virüsü teşhisi konulan çocuk uyutarak ağır bakıma alındı. sıhhat durumu ciddiyetini korurken, Müzikçi Savaş Eren kuduz köpeğin ısırması sonucu Ömür savaşı veren çocuğa inanmadı. Mevzuyla ilgili paylaşım yaptı. Yansılar gelince müzikçi, o paylaşımını sildi.

Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde köpek saldırısına uğrayan ve daha sonra kuduz virüsü teşhisi konulan çocuklardan birinin ciddiyetini koruduğu oburunun ise taburcu edileceği bildirilmişti. Türkiye’nin içini burkan bu haberden sonra şarkıcı Savaş Eren konuyla ilgili toplumsal medyadan reaksiyon çeken bir paylaşım yaptı.

“HAYVAN DÜŞMANLARI KUDURDU”

Gündemi sarsan kuduz virüsü teşhisinden sonra Twitter hesabından mevzuyla ilgili paylaşımda bulunan Savaş Eren, “Kuduz hadisesi palavrası ortaya çıktı. Kuduz Mevcut fakat bence bu palavra haberi yayan bireyler ve hayvan düşmanları kudurmuş olabilirler. Sokak hayvanları yalnız değildir.” notunu düştü.

YOĞUN REAKSİYON GELİNCE PAYLAŞIMI SİLDİ

Yoğun reaksiyonlara maruz kalan müzikçi yapmış olduğu paylaşımı sildi. “Yanlış bilgilendirildiğim için( Kuduz ) ile ilgili twitimi sildim ve evladımızın biran Evvel sıhhate kavuşması için dua ediyorum. Bilinmesini isterim ki her Vakit sokaktaki canların yanında olmaya devam edeceğim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nilay Toprak’ın otomobilini parçaladılar! Trafik magandalarının o imgeleri…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir