Şarkıcı Irmak Arıcı Elbistan’da gönüllere dokundu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 24, 2023 Yorum Yok

Depremin vurduğu Elbistan’a giden Üretimci menajer Murat Işılak ve müzikçi ırmak Arıcı yardım dağıttılar. Çadır ziyaretleri yapan Arıcı’yı gören çocuklar evince boğuldu

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Elbistan’da meydana gelen ve 10 ili etkileyerek bütün Türkiye’yi Yasa boğan zelzelelerin akabinde sanat dünyası bir oldu.  Her yerden depremzedeler için yardımlar gönderilirken, üretimci menajer Murat Işılak ve müzikçi ırmak Arıcı da sarsıntıdan en Fazla ziyan gören kentlerden birisi olan Elbistan’a gitti, yardım dağıttılar.

İlk olarak afet koordine merkezinde, Elbistan ilçesine koordinatör vali olarak görevlendirilen Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ile bir ortaya geldik.

Ardından Elbistan Belediye Lideri Mehmet Gürbüz ile sohbet ettik diyen menajer Işılak Herkes herkesle Biricik tek ilgilenip alanda koşturuyor. Devlet millet el ele olmuş hiç kimsenin kuşkusu olmasın dedi. 

ÇOCUKLAR ırmak ARICI’YI GÖRÜNCE çok Mesut OLDU!

Irmak Arıcı çocuklara oyuncak ve Besin muhtaçlığı dağıttı. Elbistanlı gençler Erva ile Beğenilen, çadırların ortasında ırmak Arıcı’yı gördüklerinde sevince boğuldu. Aileleri, Arıcı’yı çadıra Davet edince duygusal anlar yaşandı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir