Pınar Altuğ’a dolandırıcılık şoku! Eşi Yağmur Atacan çileden çıktı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

Kahmanmaraş zelzelesinin birinci gününden beri eşi Yağmur Atacan ile Bir arada yardımlarını esirgemeyen Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un Instagram hesabı çalındı. Yaşanan bu olaya sonlanan Yağmur Atacan “Bu insanlara ne denir? “Hain, kansız!” denir” diyerek eşi Pınar Altuğ’a takviye verdi.

Asrın felaketi olarak isimlendirilen Kahramanmaraş ve 10 vilayette Aka bir yıkıma neden olan sarsıntıda birinci günden itibaren eşi Yağmur Atacan ile Bir arada depremzedelere dayanakta bulunan oyuncu Pınar Altuğ sosyal medya hesabının hacklendiğini duyurdu.

“BU AHLAKSIZLIĞI İNSAFSIZLIĞI AKLIM ALMIYOR”

 Altuğ, “Özel bildiriyle link gelirse lütfen prestij etmeyin” diyerek dolandırıcılara ateş püskürdü. meşhur oyuncunun yaptığı İzah şu biçimde;

“Benden Özel iletiyle link gelirse lütfen prestij etmeyin! Asrın afetini yaşadığımız şu günlerde birilerini dolandırmaya çalışmak! Bu ahlaksızlığı, insafsızlığı, terbiyesizliği, manyaklığı aklım almıyor! Hesabım bende, Gerekli her türlü tedbiri aldık. Yeniden de bu türlü bir ileti gelirse lütfen benimle irtibata geçin. Teşekkürler”

Pınar altuğ

EŞİ YAĞMUR ATACAN’DAN TAKVİYE GECİKMEDİ!

Altuğ’un yaşadıkları sonrası eşi Yağmur Atacan adeta ateş püskürdü. meşhur isim, “Bu insanlara ne denir? ‘Hain, kansız!’ denir” diyerek eşi Pınar Altuğ’a takviye verdi.

Pınar Altuğ

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir