Petek Dinçöz’den oğluna özel şarkı geldi! Hız kesmeden yola devam ediyor…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Petek Dinçöz 2023 yılına süratli bir giriş yaparak başlıyor. Hız kesmeden yoluna devam eden Ünlü müzikçiden bir sürpriz de oğlu için geldi. Oğluna Özel müzik hazırlayan Dinçöz sürprizlerine 2023 yılında da Hız kesmeden devam edecek üzere gözüküyor.

Bir periyoda damgasını vuran müzikleriyle bilinen Petek Dinçöz uzun vakittir sakin bir hayat sürdürüyordu. En nihayet Mahmut Tuncer ile olan Değişik diyaloğu ile gündeme gelen bir çocuk annesi Ünlü müzikçi şimdilerde 2023 yılı için hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. 8 yıllık sessizliğinin acısını çıkaran Dinçöz, ‘Çılgınlar Gibi’, ‘Sevgi Arsızı’ ve ‘Sensiz Bu Yaz’ parçalarına bir yenisini ekleyerek oğluna Özel müziğini yayımladı.

Petek Dinçöz

OĞLUNA özel ŞARKI!

Söz, müzik ve düzenlenmesi Sezgin Gezgin‘e ilişkin olan, Petek Dinçöz’den oğluna Özel paylaştığı yeni parçası Büyük Ustam geçtiğimiz günlerde görüntü klibi ile Bir arada dijital platformlarda yayımlandı.

Petek Dinçöz

BÜYÜK USTAM MÜZİK SÖZLERİ!

Dinçöz’ün yeni müziği Aka Ustam’ın müzik kelamlarının bir kısmı ise şöyle: Hani daima sen sıkıntının ya/Bu aşkın başından sonuna/ Mahşerde bile bendim/ Şah damarında/ Ağlarım ben bilirsin /Olsun aksın gözyaşım / Helal olsun sana / Yanarım ben bilirsin / Sensiz kaldığımda/ Varsın aksın gözyaşım /Feda olsun sana/ Seni benden Çok seven biri olursa tanıştır kaderimdir /O benim Aka ustam…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Cem Yılmaz’a Misli çıkış! “Ciddi bir şey anlatıyorum…”​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir