Özge Ulusoy’dan mutlu haber! Düğün tarihleri belli oldu…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ünlü model Özge Ulusoy, uzun müddettir birliktelik yaşadığı Amel insanı Faruk Çolakoğlu ile dünya meskenine giriyor. Kısa mühlet Evvel Çolakoğlu’ndan evlilik teklifi aldığı ortaya çıkan Özge Ulusoy’dan Mesut haber geldi. Çiftin düğün tarihleri aşikâr oldu.

Hem Amel hayatıyla hem de Özel hayatıyla isminden sıklıkla bahsettirmeyi başaran Ünlü sunucu ve model Özge Ulusoy‘dan Mesut haber geldi. Bir Devre podyumların en Fazla aranan yüzlerinin başında gelen 40 yaşındaki modelin şimdilerde evlilik hazırlığında olduğu söyleniyor. Uzunca bir müddettir Amel insanı Faruk Çolakoğlu ile birliktelik yaşadığı bilinen Ulusoy savlara nazaran kısa bir müddet Evvel Çolakoğlu’ndan evlilik teklifi aldı. Evlilik hazırlığındaki çiftin düğün tarihleri belli oldu.

Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu

PARİS’TE EVLİLİK TEKLİFİ

Kısa bir müddet Evvel evlilik teklifi aldığı bilinen Ünlü modelin paylaşımlarındaki dev pırlanta yüzük dikkatlerden kaçmadı. 28 Ekim’de 40 yaşına giren Ulusoy’un yüzükle birinci paylaşımını 7 Kasım’da yapması, evlilik teklifinin Ulusoy’un doğum günü kutlamak için gittikleri Paris’te yapıldığı tezlerini ortaya çıkardı.

Özge Ulusoy Paris

1 MİLYON TL’LİK YÜZÜK

Dün yaptığı paylaşımla da yüzüğünü net olarak göstererek teklifi aldığını ilan eden hoş modelin evlilik teklifinde aldığı dev pırlanta yüzüğün pahasının ise yaklaşık 1 milyon TL olduğu iddia ediliyor.

Özge Ulusoy evlilik teklifi aldı

DÜĞÜN SENEYE…

İkilinin yakınlarında çift ile ilgili gelen bir habere nazaran düğünün önümüzdeki sene içerisinde olacağı söyleniyor.

Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu evleniyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ata Demirer toplumsal medyadan paylaştı! “Yakında kavuşacağız”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir