Buse Varol’dan sokak ortasında eşiyle ilgili şoke eden açıklama!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Uzun bir müddettir ekranlarda rastgele bir projede yer almayan Buse Varol muhabirlerin sorularına şaşırtan bir Karşılık verdi.

Buse Varol evvelki gün Nişantaşı’nda bir arkadaşıyla buluştuğu kafeden çıkarken objektiflere takıldı. 

Dizi teklifleri aldığı ve gelen senaryoları okuduğunu söyleyen Varol “Görüşmelerim Mevcut inşallah olursa yapacağım. Bekleme modunda değilim daha Fazla çocuklarla vakit geçirip, onlarla ilgileniyorum. Hiç o denli bir başımda şu ya da bu olsun diye bir şey yok yani ne gelirse okuyorum” diye konuştu. 

“KENDİM OKUYUP KARAR VERİYORUM”

Varol, “Dizi teklifi geldiğinde kabul etmenizde Alişan Bey’in de tesiri oluyor mu?” sorusu üzerine “Hiç o denli ona ‘Şu olsun bu olsun’ diye sormadım yani Evvel ben kendim okuyup karar veriyorum. Bu türlü bir şey Mevcut sence nasıl diye soruyorum yalnızca. Öncelik benim fikrim. Herkesin kendi kararı kendine” şeklinde Karşılık verdi. 

ALİŞAN’I DA İZLEYEMİYORUM”

Televizyon izlemeyi sevmediğini de kelamlarına ekleyen Buse Varol, eşi Alişan’ın sabah programını da işi olduğunda izleyemediğini belirtip şöyle devam etti: 

“Sadece bir sıra izliyorum hoş gördüğüm bir sıra var. kimi ‘Arka Sokaklar’ denk gelirse ona bakıyorum. Televizyon izlemeyi sevmiyorum. Kışları bir Karşılaşma programı Mevcut ona bakıyorum. Palavra söylemeyim genelde sabahları koşturmam olduğu için Alişan’ı da izleyemiyorum meskende olursam izlerim.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir