Oyuncu Burçin Bildik’ten şaşırtan itiraf yıllar sonra geldi! İlk eşinin ölümünden sonra…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 04, 2023 Yorum Yok

Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu Burçin Bildik, Gökay Kalaycıoğlu’nun programında kan donduran bir itirafta bulundu. Kaybettiği birinci eşini ve sonrasında yaşadıklarını anlatan Bildik, “İkinci eşim olmasaydı şu Lahza tahminen hayatta değildim” halinde şaşırtan açıklamalarda bulundu.

‘Sağ Salim’, ‘Salih Kuşu’, ‘Arkadaşım Max’, ‘Bekar Bekir’, ‘Yeni Gelin’ ve ‘Hadi Be’ üzere birçok sıra ve sinemada oynayan 52 yaşındaki Burçin Bildik, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Birinci eşinin 2011 yılında beyin kanaması sonucu kaybeden Bildik, sonrasında yaşama sevincini kaybettiğini aktardı. Onu, Geri dönülemez bir şey yapmaktan ikinci eşinin alıkoyduğunu belirtti.

Burçin Bildik

“EŞİMİ TATİLDE KEYİFLİ BİR ANIMIZDA KAYBETTİM”

İlk eşinin, keyifli bir tatil sırasında denizde beyin kanası geçirerek vefat etmesiyle güç günler geçiren oyuncu, “Nasreddin Hoca’nın ‘Bana ağaçtan düşen hekimi getirin’ demesi üzere. Ben o ağaçtan düştüğüm için, onların ne yaşadıklarını, Vakit içindeki şoklarını, daha hala o şokların devam ettiğini ve idrak sürecini Fazla yakinen yaşamış biriyim. çok şiddetli bir şey. Onların (depremzedeler) hayatları 1 dakika içinde yok oldu, bende de tıpkı şey oldu. Eşimi tatilde keyifli bir anımızda kaybettim. Aziz yaradan bana Fazla Aka bir dayanma gücü verdi. Herkes kendi acısı manaya ve yaşama formuyla aşmalı. Acıyı yarıştırmamak lazım. Sizden geçmiyor, unutamazsınız” dedi.

Burçin Bildik çarpıcı itirafta bulundu

“İKİNCİ EŞİM OLMASAYDI ŞU Lahza HAYATA DEVAM ETMİYORDUM”

Eşinin vefatından 2,5 sene sonra yine nikah masasına oturduğu için reaksiyon çektiğini söyleyen oyuncu, açıklamasına şöyle devam etti:

“Ben 2,5 sene sonra ikinci Defa evlendiğimde beni Fazla taşladılar. Oradan düşmenin ne demek olduğunu bilmiyorsunuz. Bir şeyin üstü başkasıyla kapatılmaz. İkinci eşim olmasaydı şu Lahza hayata devam etmiyordum. Eşimin sarmalayışı ve teskin edici durumu olmasaydı ben tahminen de hayatımda Geri dönülmez bir şey yapmıştım. çok şiddetli bir şeydi. Bırakın beşerler acısını istediği üzere Tanım etsin, siz şekillendirmeyin. O Sıkıntı Pandora’nın kutusu üzere.”

Burçin Bildik Sağ Salim

“İKİNCİ EŞİM, BİRİNCİ EŞİM İÇİN DE DUA EDERDİ”

İkinci eşinin Fazla anlayışlı olduğunu ve birinci eşi için dua ettiğini belirten Bildik, “Ben onca müzik ve oyun repliği unutamazken bu türlü bir olayı nasıl unutabilirim? İkinci eşim ve ailesinin anlayışıyla birinci eşim bizim aileden biri üzere oldu. Eşim babasına dua okurken birinci eşim için de okurdu. Ben sanatıma ve işime sarıldım. Sıhhatimi kurtarmaya çalıştım. İkinci eşim nikah şekeri yaptırmak yerine bir derneğe bağış yapmamızı istedi. Dernekte bayan bana bir mail attı ve ismi birinci eşimin de ismi olan ‘Zeynep Elçin’di. Bu iki ismin bir ortaya geldiğini görünce eşim de ben de ağladık.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Demet Özdemir “Adım Farah” setinden eğlenceli anlarını paylaştı! “Biraz sonra seni…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir