Bella Hadid’in paylaşımı hayranlarını üzdü! “Tedavisi olmayan acılar çekiyorum”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 04, 2023 Yorum Yok

Filistin asıllı Amerikalı model Bella Hadid’in, sinsi bir hastalık yüzünden 2012’den beri her gün Tasa çektiğini belirtti. Yıllar Evvel ısırıldığı bir kene yüzünden Lyme hastalığına yakalanan Hadid, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını korkuttu.

Filistin paylaşımlarıyla nihayet devirlerin en Fazla aratılan modellerinden olan Filistin asıllı Amerikalı model Bella Hadid, kene ısırığından kaynaklanan Lyme hastalığı yüzünden her gün tedavisi olmayan Çeşitli acılar yaşadığını toplumsal medya hesabından duyurdu. Lyme hastalığına bağlı komplikasyonlar yüzünden bir türlü sıhhatine kavuşamayan Hadid, ön alt dişlerinden birinin altında bir enfeksiyon oluştuğunu ve çenesini de etkilediğini söyledi.

Bella Hadid ağzını açıp gösterdi

AĞZINI AÇIP GÖSTERDİ

Geçen Yıl kanal tedavisi yaptırdığı ön alt dişlerinden birinin altında bir enfeksiyon oluşan Hadid’in söylediğine nazaran o enfeksiyon hafif çaplı da olsa yayıldı. Hadid, paylaşımında “Kalbimin derinliklerinden güya bu dişimin çekilmesi gerektiğini hissediyorum. Böylelikle Geri kalanları kurtarabiliriz” dedi.

Bella Hadid sıhhat problemleriyle uğraş ediyor

2012’DEN BERİ ACI ÇEKİYOR

Ön alt dişlerinin çekilmesiyle bu problemden kurtulacağını belirten Hadid, iki ay Evvel yaptığı bir paylaşımda, çenesindeki ağrıdan şikayet etmiş ve “Orada, içerilerde bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorum” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak Yine yürekleri ısıttı! Hatay Samandağ’da…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir