Oyuncu Aytaç Şaşmaz: Gelirin hepsi bağışlandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 02, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz hafta ‘Eksik’ isimli oyunla seyirci karşısına çıkan oyuncu Aytaç Şaşmaz, Etiler’de bir AVM’de objektif karşısına geçti. “İstanbul’da oynadığım birinci tiyatro oyunuydu” diyen Şaşmaz, oyunun birinci geliriyle ilgili İzah yaptı.

Habertürk’ün haberine nazaran; Etiler’de görüntülenen Aytaç Şaşmaz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başrolünü Hande Doğandemir ile paylaştığı ‘Eksik’ isimli tiyatro oyunuyla birinci Defa İstanbul sahnelerinde performans sergilediğini açıklayan Şaşmaz, “Tiyatro serüvenim devam ediyor. Dönem bitimine yaklaştık. Yeni dönemde da devam edecek” dedi.

Aytaç Şaşmaz

BÜTÜN GELİR DEPREMZEDELERE BAĞIŞLANDI

Aytaç Şaşmaz, ayrıyeten tiyatro oyununun birinci gösteriminden elde edilen gelirin Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen sarsıntılardan etkilenen depremzedelere bağışlandığını belirtti. 24 yaşındaki oyuncu, mevzuyla ilgili şu tabirleri kullandı:

“İlk oyunumuzun Tüm gelirlerini depremzedelere bağışladık. çok kıymetliydi benim için. İstanbul’da oynadığım birinci tiyatro oyunuydu. Birinci oyunumda bu kadar değerli bir şeye vesile olmak benim için unutulmaz oldu. Benim için hiç unutamayacağım bir anı oldu. Yardım etmeye de devam ediyoruz. O alkış, emeğimizin karşılığının da hoş yerlere gitmesi Fazla hoş bir şeydir histi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Demet Özdemir dizideki çilleri hakkında İzah yaptı! “Herkes gerçek zannetmiş”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir