On bir ayın sultanı Ramazan’ın coşkusu Kanal 7’de yaşanıyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 22, 2023 Yorum Yok

Müslümanların Aka bir heyecanla beklediği on bir ayın sultanı Ramazan ayı bütün coşkusuyla Kanal 7 de karşılanıyor.

On bir ayın sultanı Ramazan ayı geliyor, bütün coşkusu Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Bir Ramazan klasiği haline gelen İftar Saati, İstanbul’un maneviyatı en yüksek olan bölgelerinden Eyüp Sultan Camii’nin avlusundan canlı yayınla meskenlere konuk olacak. Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Muhsin Bay’ın sunumu, anlattıklarıyla kalpleri ferahlatan emekli Diyanet İşleri reis Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle İftar Saati, Ramazan ayının ehemmiyetini ekrana taşıyacak. Ramazan ayında yapılacak ibadetler, Müslümanların kaçınması gereken durumlar, cemiyet yapısını güzelleştirecek hususlar, birlik ve beraberliğin kıymetine dair bildiriler İftar Saati’nde izleyiciye aktarılacak. 

Programda ayrıyeten Ramazan’a Özel sohbetler, bu kutsal ayın Müslümanlara öğrettikleri, Hz. Muhammed’in ömründen örnekler, kalpleri ferahlatan ibadetler İftar Saati ile ekrandaki yerini alacak.

Kalplerin sohbete, ruhların ibadete doyacağı Ramazan ayının bütün maneviyatı İftar Saati’yle her gün 18:50’de Kanal 7 ekranlarında…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir