Okan Bayülgen’den Misli tenkit: gövde geliştikçe beyin küçülüyor!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 05, 2022 Yorum Yok


Sosyal medya kullanım alışkanlıklarına dair açıklamalarda bulunan Okan Bagülgen, nihayet devirlerde tanınan hale gelen gövde geliştirme konusu hakkında konuştu. “Arkadaşlarımda gördüğümde gövde geliştikçe beyin küçülüyor” diyen Bayülgen’in telaffuzları münakaşa konusu haline geldi.

Son devirlerde Z jenerasyonuna yönelik yaptığı yorumlarla gündemden düşmeyen Okan Bayülgen, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda toplumsal medyanın günümüzdeki kullanım biçimini Misli bir lisanla eleştirmişti. “Instagramdan Bazen takip edersem bir mühlet sonra ondan tiksinmeye başlıyorum” tabirlerini kullanan Bayülgen, nihayet açıklamalarıyla Yine dikkatleri üzerine çekti. 

Güzellik kavramının toplumsal medyadaki algıya nazaran değişmeye başladığının altını çizen Bayülgen, ‘vücut geliştirme furyası’ hakkında konuştu. Artık herkesin spor salonunda Kas yapma konusunda yarışa girdiğini Anlatım eden Bayülgen “Arkadaşlarıma bakıyorum Facebook’tan, bir adaleler yapmışlar. Nasıl onları yapıyorsun, nasıl bu kadar vaktin oluyor da bu kadar spor salonundan çıkmıyorsun?” diyerek Başkaldırı etti. 

Okan Bayülgen

“VÜCUT GELİŞTİKÇE BEYİN KÜÇÜLÜYOR”

‘İdeal gövde kavramı’ için bütün vaktini buna harcayan bireyleri amaç Meydan Bayülgen kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Arkadaşlarımda gördüğümde gövde geliştikçe beyin küçülüyor. Baktım aptala döndü hepsi. Biraz etin budun göbeğin olsun. Biraz tatlı biraz insan olarak davran. Hani Google soruyor ya sana “İnsan mısın?” diye. Orada da sana “Burada kaç bisiklet var?”, “Kaç trafik lambası var?” gibi bir sürü şey gösteriyor ve sayıyorsun. Vallahi tıpkı testi yapıyorum ancak bizim gövde geliştirenlerde tık yok. çok berbat yani”

Daha Evvel de Tv100’de sunduğu “Uykusuzlar Kulübü” programında spor ve sıhhat üzerine konuşan Bayülgen “İnsanların iq’sunun en düşük olduğu yer spor salonlarıdır” demişti.

Okan Bayülgen Fazla konuşulacak açıklamalara imza attı

Ünlü sunucunun bu kelamları bazıları tarafından haklı bulunurken bazıları de bu mevzunun büsbütün şahsî olduğunu ve herkesin birebir olamayacağını savundu. Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir