Okan Bayülgen ekran önünde dans eden birtakım ünlüleri topa tuttu! “Bu ne teşhircilik?”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 02, 2022 Yorum Yok


Tv100’de yayınlanan Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü programının sunucusu Okan Bayülgen, kimi ünlüler hakkında söyledikleriyle toplumsal medyayı salladı.

Tv100 ekranlarında ‘Okan Bayülgen ile Uykusuzlar Kulübü’ programında Ünlü sunucu birtakım ünlülerin kamera önündeki tutumlarına kayıtsız kalamadı. Yıllardır sivri lisanlı olmasıyla tanınan Bayülgen, konuklarına ve ekran başındakilere Demet Özdemir, Melis Sezen ve Merve Boluğur’un danslarını izletti. meşhur isimleri, İsim vermeden eleştiren Bayülgen, “Bunun ismi dans değil, bu teşhircilik” diyerek polemiklerin fitilini ateşledi.

“ONLAR Nakit KAZANMAYA ÇALIŞAN ZAVALLILAR”

Daha Evvel katıldığı bir programda toplumsal medya fenomenleri hakkında “Onlar çöp. Onlar Nakit kazanmaya çalışan zavallılar” kelamları tartışmalara Sebep olmuştu. Şimdiyse Bayülgen’in lisanında ismini vermeden ekranlara yansıttığı üç Ünlü İsim var.

Okan Bayülgen

“BU NE TEŞHİRCİLİK?”

Konuya Melis Sezen’in dans imgesiyle giriş yapan Bayülgen, “Kendilerine Fazla hürmet duyduğum için bu bireylerin isimlerini söylemiyorum. Zati onları tanıyan tanıyor” diyerek oyuncuyu “Ambulans çağırmadan Çabucak öncesi” tabirleriyle eleştirdi.

Sunucu programa Demet Özdemir’in manzaralarıyla devam etti. 

“Bu nedir ya! Menajerleri mi tavsiye ediyor? ‘Mutlaka her sabah kalkar kalkmaz bir dans görüntüsü koy’ diye. Sen yıllarca gazetelerden kaçtın, ‘Hayır hayır çekmeyin’ diyerek. Artık herkes ‘Banyodan çıktım, nasılım?’ diye fotoğraflar koyuyor. Bir teşhircilik. Bana ne senin dansından’ Bu bir dans değil, bu bir şov.”

Okan Bayülgen kimi ünlüleri topa tuttu

Geçtiğimiz aylarda Oğuzhan Koç ile dünyaevine giren Özdemir için ayrıyeten şu yoruma da imza attı:

“Kişilik fışkırtan insanların evlenmeleri Fazla Tuhaf oluyor. Evlenmek zira Fazla Öbür ve Özel bir şey. Sonra bunlar kendi düğünlerinde dans etmeye başladılar. Ben en Fazla damatlara üzülüyorum.”

Son olarak Ünlü sunucu Merve Boluğur’un kendi düğününde eşiyle olan dansını lisanına doladı. “Bu hanım efendi öbür hanım efendiden biraz daha geç evlendi” diyerek kelamlarına şunları da ekledi:

“Bu kendi düğününde eğlenmek değil. Bu bir konser. Zira öbür kızın oynamalarını seyretti. O böyleydi. Onları seyretti o da o denli evlendi.”

Bayülgen, damatlara üzüldüğünü de lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir