Nilüfer’den şaşırtan itiraf! “Ben öldükten sonra yayınlasınlar”

Beslenme, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 31, 2023 Yorum Yok

Şarkılarıyla bir periyoda damga vuran Nilüfer nihayet yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı. meşhur isim, nihayet devirde çekilen otobiyografik sinemaları Fazla beğendiğini beyazperdeye aktarılmasına sıcak baktığını söyledi. Lakin “Bir proje gelirse değerlendiririm lakin sinemamın ben öldükten sonra yayınlanmasını isterim.” dedi.

Nişantaşı’nda görüntülenen müzikçi Nilüfer gazeteci ayaküstü gazetecilerin sorularını cevapladı. ehil isim, otobiyografik sinemaları Fazla sevdiğini ve hayatının sinemaya aktarılmasına sıcak baktığını lisana söyledi.

nilüfer

“BEN ÖLDÜKTEN SONRA YAYINLANSIN”

Nilüfer, “Bu şekil bir proje gelirse değerlendiririm lakin şu anda yok. Geçenlerde o denli bir konuşma yapıldı. Gerçek bir proje gelirse de olabilir. Ancak ben öldükten sonra yayınlansın isterim. Zira Fazla gerçek olmalı. Bu stil işleri izliyorum, hoş oluyor” açıklamasıyla dikkat çekti. 

Sağlığının yerinde olduğunu da belirten Ünlü isim, “Her şey yolunda sıhhat sıhhat de hoş. Bu Yıl bol bol konserler olacak. Tahminen bir single çıkarabilirim yaz başında.”

Yeni jenerasyona da ayak uydurduğunu söyleyen Nilüfer, “Ben, neysem oyum. Zorlanmıyorum. Birtakım şeyler değişiyor. Müziğin değiştiği üzere anlayışlar da değişiyor. Uyguna mi berbata mi gittiği tartışılır. lakin sonuçta kendi bildiğim yolda 50 yıldır ilerlemeye devam ediyorum ve edeceğim gidebildiğim kadar. Yeni Jenerasyon 90’lı yıllardaki müzikleri o denli Fazla seviyor ki… Konserlerimde görüyorum, 13-14 yaşındaki çocuklar beni dinlemeye geliyor ve bayılıyorlar müziklere. Natürel ki yeni jenerasyonu da yakalarız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi’den ağlatan görüntü paylaşımı! ‘Ben sarılmaya kıyamazken ellerimde öldün’

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir