Muhlis Asan katıldığı galada kalp krizi geçirdi! Durumu çok kritik…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 18, 2023 Yorum Yok

Usta oyuncu Muhlis Asan’dan Kötü haber geldi. “Unutma Bizi” isimli tiyatro oyununun galasında bir anda rahatsızlanan Muhlis Asan’ın kalp krizi geçirdiği ve durumunun ise Önemli olduğu haberleri sevenlerini yıktı.

Mahallenin Muhtarları, Bücür Cadı, Çarli, Yedi Numara, Yılan Kıssası, En nihayet Babalar Duyar, Akasya Durağı ve Üvey Baba üzere bir Fazla projede yer Meydan ehil oyuncu Muhlis Asan’dan Üzücü haber geldi. Galaya katılan Asan, bir mühlet sonra kendini uygun hissetmediğini belirterek arkadaşlarına, “Kendimi düzgün hissetmiyorum, oyuna kalamayacağım” diyerek salondan ayrıldı. Muhlis Asan’ın konuta geldiğinde durumu ağırlaşarak hastaneye kaldırıldı.

Tedavi altına alınan Muhlis Asan’ın kalp krizi geçirdiği ortaya çıktı. meşhur oyuncunun durumunun kritik olduğu öğrenildi.

KALBİ 7 DAKİKA DURDU!

 Ablası tarafından hastaneye kaldırılan Asan’ın yapılan denetimler sonucu kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Kalbi 7 dakika duran Muhlis Asan, ağır bakıma alındıktan sonra Önlem gayeli olarak uyutuldu. Asan’ın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir