Müge Anlı canlı yayında şok oldu! Remziye Çetin: Önce kocasını dövdü sonra çiviledi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 10, 2022 Yorum Yok

Hafta içi canlı yayında izleyicilerle buluşan Müge Anlı’nın programına, bu hafta konuttan kaçan eşinin ziynet eşyalarını da alıp gittiğini argüman eden Remziye Çetin oldu. Dizi dışı karakteri ile ekranlara gelen Remziye Çetin, Evvel kocasını dövdüğünü sonra da çivilediğini söyledi. canlı yayında duydukları karşısında sunucu Müge Anlı şok oldu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert, her hafta içi canlı yayınla ekranlara gelen gündüz nesli programı, izleyiciler tarafından sıkı bir halde takip ediliyor. Bu hafta programa konuk olan Remziye Çetin eşi Esat Çetin’in altınları ve parasıyla Bir arada kaçtığını tez ederek Müge Anlı’nın kapısını çaldı. Husus hakkında ayrıntılar veren Remziye Çetin ise akıllara sakinlik verdi. Kocasına gösterdiği şiddeti anlatan Çetin, Evvel kocasını dövdüğünü daha sonra da çivilediğini söyledi. Çetin’in bahis hakkında verdiği detaylar  İzleyenleri ve Müge Anlı’yı şoke etti.

Müge Anlı canlı yayında şok oldu! Remziye Çetin: önce kocasını dövdü sonra çiviledi

“ESAT KAÇMA BİZ hayat ARKADAŞIYIZ”

Göstermiş olduğu şiddet ve baskıdan Dolayı bir anda kaçan Esat Çetin, eşine ilişkin olduğu tez edilen 16 Tane cet altını, bir Çeyrek altın, her biri 53 gram olan 5 Tane burma bilezik ve dükkanın iki aylık cirosu olan 40 bin lirayı da aldığını söyledi. Sürekli arbede ettiklerini dillendiren Remziye Çetin, 24 Yıl boyunca eşinin çalışmadığını bütün gününü kahvede geçirdiğini söylerken “Ben çalıştım o yattı” dedi.

müge anlı canlı yayın remziye çetin vakası

BU GİDİŞ BİRİNCİ GİDİŞ DEĞİL

Remziye Çetin, eşinin daha Evvel de kaçtığını bu konuttan birinci gidişi olmadığını belirtti. Eşinin gittiğini öğrenince ‘hasta oldum’ diyerek bakkala çağırdığını ve daha sonra evire çevire dövdüğünün belirtti.

Müge anlı ile tatlı Misli remziye çetin

1 Baş ATTIM KARŞILIK VERİNCE BİR Baş DAHA ATTIM

remziye çetin eşine gösterdiği şiddet

“EVLİLİK DEĞİL DÖVÜŞ KULÜBÜ”

İddiaların odağında ki Esat Çetin ise canlı yayına bağlanarak açıklamalarda bulundu. Bir aydır otomobilin içinde yattığını söyleyen Çetin, ”Bizimki evlilik değil dövüş kulübü”  dedi. Eşinden yıllarca şiddet gördüğünün altını çizen Çetin, Eşi Remziye için vaktinde ruhsal tedavi alması için baskı yaptığını söyledi. Kaybolan paraların olmadığını bunun eşinin uydurması olduğunu argüman etti.

müge anlı programı remziye çetin esat çetin olayı

“BİR HASTALIĞIM OLSA İSMİNİ REMZİYE KOYARDIM”

Eşinden Daimi küfür işittiğini belirten Esat Çetin, ”Bir hastalığım olsa ismini Remziye koyardım” sözleri ile gündeme düştü. 

Esat Çetin, bir hastalığım olsa ismini remziye koyardım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Buray’dan köy okullarına ziyaret! O çaldı çocuklar oynadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir