Mesut Süre’den güldüren paylaşım! Oy kabinine sığmayan 2 metre boyundaki komedyen…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 15, 2023 Yorum Yok

Sunuculuğunu yaptığı cümbüş programlarıyla tanınan ve 2 metrelik uzunluğuyla dikkatleri üzerine çeken komedyen memnun Müddet, yeni paylaşımıyla yüzleri güldürdü. Uzunluğu sebebiyle oy kabinine sığmayan komedyen toplumsal medya hesabından gülümseten bir paylaşımda bulundu.

İlişki Testi, Rabarba ve Meksika Açmazı gibi programların sunuculuğunu yapan radyo yayıncısı ve komedyen Mesut Süre toplumsal medya paylaşımlarıyla da takipçilerinin yüzünü sık sık güldürmeyi başarıyor. Uzunluğunun 2 metre olmasıyla da bilinen Müddet, nihayet olarak 14 Mayıs seçimleri için gittiği okulda oy kullanmaya kabinine sığmayınca yaptığı paylaşımla yüzleri güldürdü.

Mesut Süre

“YA KABİNLER BÜYÜK YA BEN ÇEKMİŞİM”

Boyunun 2 metre olmasından Dolayı daha Evvel de oy kabinine sığmayan keyifli Müddet, yeni seçimlerde de tıpkı durumu yaşayınca bunu cümbüşe dönüştürdü. Uzunluğu sebebiyle kabine sığmayan ve başı dışarıda kalan komedyen toplumsal medya hesabı üzerinden o kareleri paylaştı. Paylaşımına “Geldi geldi! Bu sene ya kabinler bir tık Aka ya ben çekmişim azıcık” notunu düşen Müddet’in paylaşımı görenlerin yüzlerinde tebessüm oluşturdu. Komedyenin o paylaşımı Aka zevk ve yorum topladı.

Mesut Mühlet seçim paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Serenay Sarıkaya’nın seçim kombinin fiyatı dudak uçuklattı! Duyanlar şoke oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir