Berna Laçin seçmenlere önce beddua etti, sonra geri vites yaptı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 15, 2023 Yorum Yok

Seçim sonucunun yavaş yavaş muhakkak olmasının akabinde Twitter üzerinden İzah yapan Berna Laçin, “Halklar müstehak oldukları biçimde yönetilir demişler, İlah müstehakımızı versin…” açıklamasında bulundu. Toplumsal medyada ağır tenkitler Meydan Laçin, bir anda Geri vites yaparak bakın ne söyledi.

Türkiye dün, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için sandık başına gitti ve sandıktan Yine Erdoğan önde çıktı. CHP destekçisi Fazıl Say’ın sonuçlara Başkaldırı etmesinin akabinde bir reaksiyon de Berna Laçin’den geldi; 

Millet İttifakı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun destekçisi Berna Laçin ise bu sonuçların akabinde toplumsal medya hesabından reaksiyon çeken açıklamalar yaptı.  Sonuçları kabul etmeyen Berna Laçin, toplumsal medya üzerinden paylaştığı tweet ile herkesi şoke etti.

Twitter üzerinden İzah yapan Laçin, “Halklar müstehak oldukları halde yönetilir demişler, İlah müstehakımızı versin …” dedi.

İşte reaksiyonlara yol açan o paylaşım:

GERİ VİTES YAPTI!

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteleyen Berna Laçin, seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önde olmasından rahatsız oldu. Beddua etmesinin Çabucak akabinde Geri vites yaparak, “Siyasetçiler yüzünden birbirinizi kırmayın, hakaret etmeyin. Değmez ve gereksiz.” twetini paylaşarak ‘Doğru söz’ diyerek gündeme Yine damgasını vurdu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir