saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir’den ağır sözler! “Soframdan nem alan pislikler”

Mahmut Tekdemir’in eşi Eda Tekdemir’den ağır sözler! “Soframdan nem alan pislikler”

admin admin -
23 0

Galatasaray’ın Başakşehir’i 7-0’lık tarihi bir skor atmasının akabinde maç toplumsal medyada gündem haline geldi. Maç hakkında paylaşımlarda bulunanlardan en dikkat çeken İsim ise Başakşehir kaptanı Mahmut Tekdemir’in eşi verme Tekdemir oldu. Ağır kelamlar söyleyen verme Tekdemir, “Soframdan nem Meydan pislikler” diyerek ülke gündemine oturdu.

Galatasaray- Başakşehir müsabakasından sonra 7-0’lık bir yenilgiyle yenilen Başakşehir, toplumsal medya gündemini sarstı. Birçok paylaşımda bulunan maç severlerin en dikkat çeken ismi ise Başakşehir’in kaptanı Mahmut Tekdemir’in eşi verme Tekdemir’den geldi. 

Eda tekdemirden agır sözler

“KESER DÖNER SAP DÖNER”

Instagram hesabından görüntülü paylaşım yapan verme Tekdemir, “7’yle siz sevinin. Tabi biz sizin için Fazla Aka bir rakibiz. ancak keser döner, sap döner. Biz sizi o alana gömeriz.” dedi. Bu açıklamalardan sonra ülke gündemine oturan verme Tekdemir gelen yorumlara karşı yanıt verdi.

Mahmut tekdemirin eşi verme tekdemir

“LAFIM TOPLULUKLARA DEĞİL”

Yaptığı yorumlardan sonra tekrar İzah yapma gereği duyan Tekdemir, “Lafım benim soframdan nemalananlara. Topluluklara değil. Üstüne alınan varsa da, yapacak bir şey yok. Bu kadar.” tabirlerini kullandı.

Mahmut Tekdemir

“SOFRAMDAN NEMALANAN PİSLİKLER”

Sert açıklamalarda bulunan verme Tekdemir, “Bu ortada arkadaşlar heyecan yapmayın. Dedim ya, reelde aslan modülleri, etrafımda kedi yavruları dediğim, benim soframdan nemalanan pislikler. Benden bilet dilenen, topluluk için çırpınan, onu bunu tanıyım modunda gezen tipler Mevcut ya. Bir tanesi yanıt yazamadı. fakat Fazla desteklerinizi aldım teşekkür ediyorum.” dedi.

eda tekdemir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alzheimer olduğu söylenmişti! Muazzez Abacı’dan sürpriz görüntü…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir