Kuruluş Osman’ın Aygül Hatun’u Buse Arslan’dan ilginç itiraf! Çamaşır suyu kokusunu…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 21, 2023 Yorum Yok

Kuruluş Osman dizisinin Aygül Hatun’u olarak bilinen Buse Arslan, ‘Bi’ Maniniz Yoksa’ programına konuk oldu. konut işleriyle ilgili olduğunu belirten oyuncu Arslan, çamaşır kokusu hakkında Enteresan itirafta bulundu.

ATV Dijital’in orijinal programından biri olan Extra TV, her hafta birbirinden farklı Ünlü isimlerin konutlarına konuk oluyor. Merve Yurtyapan’ın sunumuyla gerçekleşen programın bu haftaki konuklarından biride Kurtuluş Osman dizisinin hoş oyuncusu Buse Arslan oldu. Arslan’ın Anadoluhisarı’ndaki deniz görüntülü konutu; terası ve savlı kütüphanesiyle dikkat çekti. Kendi hayatından ve oyunculuğu hakkında da kesitler veren Arslan, kendi hakkında çarpıcı itirafta bulundu.

Buse Arslan

“ÇAMAŞIR SUYU KOKUSU ALACAĞIM”

Ev işleri konusunda takıntılı olduğunu belirten Buse Arslan, “Ev işleriyle Fazla ilgiliyim. Bilhassa paklık yapmayı Fazla seviyorum. Çamaşır suyu kokusunu alacağım. Konuğum geldiğimde deterjan kokusunu alacak. Biraz ilerledikçe Yemek kokusunu hissedecek. Üst kata çıktıklarında mum ışığında oturacaklar. Her ayrıntıyı düşünürüm. Konuğum gelmeden baştan aşağı temizlerim konutu. Bir de gittiklerin de.” şeklinde yorumlarda bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’den takipçilerine mesaj!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir