Kurtlar Vadisi’nin 21 yıl sonra ortaya çıkan sırrı şoke etti! Meğer Polat Alemdar karakteri…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 02, 2023 Yorum Yok

Kurtlar Vadisi hakkında bilinmeyen gerçek 21 Yıl sonra ortaya çıktı. Dizinin anahtar ismi Polat Alemdar karakteri için halbuki birinci Teklif Necati Şaşmaz’a değil Öbür bir oyuncuya gitmiş. Bakın, “Hayatımın yanlışı, en Aka pişmanlığım” diyen o oyuncu kim…

ATV’de, Show TV’de ve Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi, en soluklu ve unutulmaz diziler ortasında yer alıyor. Derin devletle ilgili mevzuları ele Meydan ve gerçek hayattan şahısların canlandırıldığı argüman edilen dizinin anne karakteri olan Polat Alemdar hakkında şoke eden bir Sır 21 Yıl sonra ortaya çıktı. İmal şirketinin Alemdar karakteri için birinci olarak Savaş Torun’a gittiği öğrenildi. Lakin Torun’un bu teklifi Geri çevirmesi Ünlü oyuncunun Aka bir pişmanlık yaşamasına Sebep oldu.

Cenk Torun

“EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM”

Cenk Torun, teklifin geldiği süreci “Askere gitmeden Evvel Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için Teklif aldım lakin kabul etmedim” tabirleriyle anlatırken, pişmanlığını şu biçimde lisana getirdi:

“En Aka pişmanlığım, hayatımın yanılgısı diyebileceğim bir işti. Olsaydı ne hoş olurdu.”

Cenk Torun Kurtlar Vadisi hakkındaki pişmanlığını lisana getirdi

“TUTMAZ DİYE DÜŞÜNDÜM”

Torun nihayet olarak, “Mafya dizisi tutmaz diye düşündüm. O periyotta güzel jön rolleri üzerime yapışmıştı. Benden mafya adamı nasıl olur diye endişelendim açıkçası.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kuruluş Osman’da Pir Edebali sahnesi Aka İlgi gördü! Kumandan Nayman’ı İslam’a…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir