Kızılcık Şerbeti’nin Kıvılcım’ı Evrim Alasya seti birbirine kattı! Yönetmene kan kusturdu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 31, 2023 Yorum Yok

“Kızılcık Şerbeti” dizisinin Kıvılcım’ı Evrim Alasya’nın çekimler sırasındaki bitmek bilmeyen istekleri Aka bir arbedeye Sebep oldu. Savlara nazaran sıra grubunun ayarladığı kuaförü beğenmeyen Ünlü oyuncu, kendi Özel kuaför isteği reddedilince ortalığı birbirine kattı.

“Kırmızı Oda” dizisinde oynadığı “Meliha” karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Evrim Alasya, şimdilerde Show TV ekranlarının tezli yapımlarından “Kızılcık Şerbeti” ile izleyenlerle buluşuyor. “Kıvılcım” rolüyle herkesi ekran başına kilitleyen Ünlü oyuncu hakkında çıkan bir sav ortalığı karıştırdı. 

Evrim Alasya

Bitmek bilmeyen kaprisleri ve istekleriyle herkesi bezdiren oyuncunun dizi grubunun ayarladığı kuaförü beğenmeyip kendi Özel kuaförünü sete getirmek istediği argüman edildi. Üretim şirketinin ‘masrafları karşılayamayız’ yanıtıyla çılgına dönen Alasya’nın set grubu ve direktöre küfürler yağdırdığı ileri sürüldü. Yapımcıyla Aksi düşen Alasya, kendi Özel kuaförünü karavanında göremeyince mevzuyu diretti ve direktörle birbirine girdi. 

Evrim Alasya Kızılcık Şerbeti

Yaşananlardan rahatsız olan direktör Ketche ise seti terk etti ve çekimler tamamlanamadı. Tezlere nazaran direktör, yapımcıya “Ya o ya ben” şeklinde rest çekti. 

Ketche

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir