Gerçek ‘Wednesday’ Lisa Loring hayatını kaybetti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 31, 2023 Yorum Yok

Orijinal Wednesday olarak bilinen Lisa Loring’den Kötü haber geldi. nüzul olan ve Ömür ünitesine bağlanan Loring’in hayatını kaybettiği öğrenildi. meşhur oyuncunun kızı Vanessa Foumberg, annesinin vefat haberini doğruladı.

‘Addams Ailesi’nin birinci televizyon dizisinde ‘Wednesday’ karakterini canlandıran ve ‘orijinal Wednesday’ olarak tanınan oyuncu Lisa Loring’den Istırap haber geldi. Bir müddettir nüzul olarak Ömür ünitesine bağlı bir halde hayatını sürdüren 65 yaşındaki Ünlü oyuncunun cumartesi günü hayatını kaybettiği öğrenildi.

Lisa Loring hayatını kaybetti

“BU DÜNYADAN HUZUR İÇİNDE AYRILDI”

Yüksek tansiyon hastası olduğu ve çok sigara tüketimi nedeniyle Aka bir nüzul geçiren Loring, Ömür ünitesine bağlanmıştı. Tedaviye Karşılık vermediği anlaşılan Loring bir müddet sonra iki kızı tarafından verilen bir kararla Ömür takviye ünitesinden ayrıldı.

Cumartesi günü hayata gözlerini yuman Loring’in vefat haberi, kızı Vanessa Foumberg tarafından doğrulandı. Konuyla alakalı açıklamada bulunan Foumberg, “İki kızı da başucundaydı ve ellerini tutuyordu. Annem bu dünyadan sevdikleri yanında, huzur içinde ayrıldı” formunda konuştu.

Wednesday

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECKE GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir