Kızılcık Şerbeti’nin 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Nursema cephesinde gelişme var

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 27, 2023 Yorum Yok

Show TV’nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 21. kısım fragmanı izleyiciyle buluştu. Fragmanda, Nursema ile Umut’un bir ortaya geldiği görülüyor. Pekala Kızılcık Şerbeti dizisinin 21. kısmında neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti’nin 21. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, barış Kılınç, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen üzere isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti, her cuma meskenlere konuk olmaya devam ediyor. Yayınlandığı her kısmıyla merakları üzerine çeken Kızılcık Şerbeti’nin 21. kısım fragmanı yayınlandı. Kızılcık Şerbeti 21. kısmıyla 31 Mart Cuma günü saat 20.00’de Show TV ekranlarında.

Kızılcık Şerbeti

KIZILCIK ŞERBETİ 21. KISIM FRAGMANI​

Kızılcık Şerbeti 11. kısım fragmanı

CEREN KARAKOÇ: BU FRAGMANDA GÖRDÜĞÜNÜZ HER ŞEY GERÇEK

Nursema karakterine hayat veren Ceren Karakoç, Instagram hesabından sıra hakkında, “Bu fragmanda gördünüz her şey gerçektir… Hayal değildir.” sözleri dikkat çektimişti.

Ceren Karakoçun paylaşımı

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör başrolü paylaşırken, barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Muştu Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, hasret Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar başarılı performanslarıyla yerini alıyor.

Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosu

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİNİN KONUSU NE?

İlk görüşte birbirine aşık olan çift, kendilerine yıldırım nikahı kıyıyor ve akabinde da ailelerini tanıştırmak istiyor. Aile yapıları epey farklı olan çiftin başına gelecekler ise iddia edilebilir cinsten. Bir taraf çok dinini ve yeterli insan olma kavramı üzerine yaşarken, öbür aile ise ötekileştirme ve ayrımcılık peşinde. Dizide birbirine tanımak zorunda olan iki farklı kesitin öyküsü işlenirken, evlenen çift tabiat ve Fatih ise Mesut bir evlilik için yalnızca sevginin kâfi olmayacağını anlatıyor.

Kızılcık Şerbetinin konusu ne

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir